Adam Małysz, Izabela Małysz

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS, AKPA Adam Małysz, Izabela Małysz

Żona Adama Małysza niczym nastolatka! Izabela zmieniła fryzurę i oczarowała fanów

2022-08-03 10:34

Żona Adama Małysza po prostu promienieje, a internauci nie mogą przestać prawić jej komplementów! To wszystko zasługa nowej fryzury, która całkowicie ją odmieniła. Długie, krucze włosy zdecydowanie odejmują lat rodowitej wiślance, a w dodatku sprawiają że wygląda na bardzo szczęśliwą.

Izabela Małysz zmieniła fryzurę - efekt? Powalający! Izabela Małysz wiele lat była rozpoznawana jako żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie Adama Małysza, która wiernie wspierała swojego wybranka w karierze sportowej. Wszystko zmieniło się jednak w 2021 roku, kiedy to Iza pojawiła się w tanecznym show Polsatu Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. W 12. edycji jej partnerem na parkiecie został niezwykle lubiany przez publiczność Stefano Terazzino. Niestety Izabela Małysz przygodę z programem zakończyła dość wcześnie, ponieważ po zaledwie 4 odcinkach. Mimo przegranej, kobieta nie zniknęła z mediów i wciąż jest aktywna, szczególnie na Instagramie, gdzie dzieli się ze światem urywkami z codzienności.

Bartosz Kurek śpiewa w szatni piosenkę Friza i Mr. Polska. Nagranie hitem internetu!

Sonda
Czy lubisz Izabelę Małysz?

Izabela Małysz - metamorfoza

Izabela Małysz wygląda dziś całkiem inaczej, niż za czasów Tańca z Gwiazdami. Żona skoczka narciarskiego postawiła na małą metamorfozę, której efektami pochwaliła się na Instagramie. Na nowym zdjęciu widzimy, że Iza ma teraz dłuższe, krucze włosy, które znacznie odejmują jej lat.

- Pani Izo jak Pani cudnie w takiej długości włosów ?

- Piękna ?

Jak widać internauci są oczarowani długimi włosami Izabeli Małysz. Poniżej możecie zobaczyć, jak dziś wygląda żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie.

Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

WSH IV - Kochali się namiętnie w męskiej ubikacji