Dawid Narożny

i

Autor: screen z YouTube/Dawid Narożny Music Dawid Narożny

Dawid Narożny fanem Krawczyka. Zaśpiewał cover jego piosenki i oczarował internautów!

2022-07-25 8:47

Tribbs razem z Kubańczykiem, pokusili się by zrobić cover kultowego utworu Krzysztofa Krawczyka "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Numer, który zyskał nowe życie ponownie stał się hitem, dlatego nic dziwnego, że dla swoich fanów zaśpiewał go również Dawid Narożny. Jak mu poszło? Internautom opadła szczęka!

Dawid Narożny to artysta muzyczny, który popularność zyskał dzięki grupie Piękni i Młodzi, w której grał do 2020 roku. Od tamtej pory sam występuje na scenie, tworząc kawałki w rytmach disco polo. Stało się tak przez jego życie prywatne, a raczej burzliwe i głośne rozstanie z ówczesną żoną - Magdaleną Narożną, która od początku istnienia Pięknych i Młodych jest tam liderką i piosenkarką. ​​​​W 2019 roku, fanów disco polowej grupy zdziwiła informacja o rozwodzie Magdy i Dawida i mimo iż para zapewniała, że sprawy prywatne nie przełożą się na zawodowe, tak się jednak nie stało. Między małżonkami doszło do głośnej awantury, po czym Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu, a następnie rozpoczął karierę solową. Artysta ma na swoim koncie piosenki takie jak: Nosiłem Ci kwiaty, Zrobię z Ciebie pannę młodą czy też najnowszą piosenkę Jager, która powstała z Lukaso

Masters (Szybkie Pytania)

Dawid Narożny śpiewa cover Krzysztofa Krawczyka

Dawid Narożny jest artystą, który tworzy kawałki w rytmach disco polo. Mimo to artysta zdecydował się nagrać cover piosenki Zatańczysz ze mną, która jest odświeżoną wersją kultowego numeru Krzysztofa Krawczyka "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Dawid jako iż jest wielkim fanem zmarłego muzyka, nie mógł przejść obok najnowszej wersji obojętnie i jadąc samochodem, śpiewał ją na całego. Jego cover mocno spodobał się internautom, którzy zasypali go samymi pozytywnymi komentarzami:

- Ale głos.... Woow ???pięknie

- Chcemy całość! ❤️??

- musisz nagrać cover do tego ????

- cudownie po prostu mi mowę odebrało brawo ????

- aż mam ciarki ??

Zastanawiacie się jak Dawid Narożny brzmi w kawałku Tribbsa i Kubańczyka? Macie okazję posłuchać jego coveru, oglądając wideo poniżej, które pojawiło się niedawno w social mediach artysty.

Sonda
Twój ulubiony utwór Krzysztofa Krawczyka to...?