Natasza Urbańska

i

Autor: AKPA

KONCERT W TV

Roztańczona Polska 3 września w Iławie. Zobacz kto wystąpi [GWIAZDY]

2023-09-01 8:52

Mimo iż wakacje dobiegają końca, na wszystkich fanów letnich koncertów TVP czeka niespodzianka. Już w najbliższą niedzielę w Iławie odbędzie się Roztańczona Polska, podczas której na scenie wystąpią znani i lubiani artyści. Sprawdź przy czyich piosenkach będzie można bawić się 3 września.

Roztańczona Polska już 3 września w Iławie. Kto wystąpi na scenie? Lista gwiazd niedzielnego koncertu jest już znana. Dokładnie od 14 maja 2023 roku co niedzielę w TVP3 transmitowane są na żywo letnie koncerty "Roztańczona Polska". Dzięki temu widzowie Telewizji Polskiej mogli co tydzień bawić się w rytm najlepszych hitów w wielu miastach Polski. Letnia trasa odbyła się już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu, Myślenicach, Opolu i Sandomierzu. Teraz przyszła pora na kolejne miasto i tym razem jest to Iława. Kto wystąpi 3.09.2023 na Roztańczonej Polsce? Znamy nazwiska artystów!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglda dom Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Żyją jak w bajce!

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Roztańczona Polska - kto wystąpi 3 września? GWIAZDY

Już w najbliższą niedzielę 3.09.2023 na antenie TVP3 zostanie wyemitowany na żywo koncert Roztańczona Polska z Iławy. Na scenie wystąpią między innymi:

  • Norbi
  • Natasza Urbańska
  • Chris Cugowski
  • Izabela Trojanowska
  • zespół Komodo.

Roztańczona Polska 3 września rozpocznie się na antenie TVP3 o godzinie 20:00. Tego nie można przegapić!

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...