Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Stefan i Karina się nie patyczkują! "Użyję tych materiałów w sądzie"

Nie cichną spekulacje na temat relacji Stefana i Aldony z programu "Chłopaki do wzięcia". Choć para się rozstała, niedawno byli razem widziani nad morzem. Teraz Stefan i Karina Koch postanowili wszystko wyjaśnić swoim fanom. "Ta pani miała złe zamiary wobec nas" – twierdzi Karina i grozi Aldonie sądem!

Spis treści

  1. Stefan i Karina Koch razem przeciwko Aldonie!
  2. Wyjaśniający live Stefana i Kariny z "Chłopaków do wzięcia"
  3. Czego dowiadujemy się z live’a "Aldona to już koniec!"?
  4. Karina chce pójść do sądu?
  5. Karina i Stefan poruszyli temat rodziców
  6. Fani zarzucali im kazirodztwo. Jaka jest prawda?

Stefan i Karina Koch razem przeciwko Aldonie!

Stefan i Karina to popularne rodzeństwo, które swoją popularność zawdzięcza występom w programie "Chłopaki do wzięcia". Stefan jest kawalerem do wzięcia, a jego siostra Karina dopinguje go i wspiera na każdym kroku. Tak było do czasu…

Gdy w życiu Stefana pojawiła się tajemnicza Aldona, w relacji rodzeństwa coś zaczęło się psuć. Mężczyzna szybko oświadczył się Aldonie, która przez jakiś czas utrzymywała, że jest z nim w ciąży. Aldona zawróciła Stefanowi w głowie, ale w czerwcu 2023 r. ich związek rozpadł się z hukiem. Chłopak do wzięcia wyrzucił Aldonę z domu, a nagraniem z jej wyprowadzki pochwalił się w sieci.

Wtedy wydawało się, że to definitywny koniec jego znajomości z Aldoną, ale kilka tygodni później byli narzeczeni zostali przyłapani razem nad morzem, a w sieci zawrzało.

Karina nie chciała początkowo odnieść się do sprawy i spotkała się przez to z ostrą krytyką ze strony fanów, którzy zarzucali rodzeństwu kłamstwa i manipulację. Niektórzy sądzili nawet, że rozstanie Stefana i Aldony było ukartowane, a para w tajemnicy nadal jest razem. Po tym, jak media zaczęły rozpisywać się o miłosnych perturbacjach Stefana, rodzeństwo postanowiło odnieść się do sprawy i wszystko wyjaśnić.

Wyjaśniający live Stefana i Kariny z "Chłopaków do wzięcia"

W niedzielę (27.08.2023) Stefan i Karina zorganizowali wyjaśniającego live’a, w którym zdobyli się na szczere wyznania.

Chcemy całkowicie zakończyć temat pewnej pani ponieważ prawda jest taka że odkąd Ona pojawiła się w naszym życiu i naszej rodzinie to prześladuje nas niezgoda i dramy.. Wcześniej u nas nigdy nie było kłamstw ani dram (na pewno nie w takim stopniu), a że ta pani miała złe zamiary wobec nas widać tu na stronce na zdjęciach z 2021 gdy Stefan spotykał się z Agnieszką i było wszystko ok (bez dram).. Tu na stronce nadal są te komentarze i każdy może je odszukać.. Ja (my) dowiedzieliśmy się o tych wpisach danej pani po poznaniu się osobiście i po rzekomej ciąży… - napisała Karina na Facebooku.

Czego dowiadujemy się z live’a "Aldona to już koniec!"?

Karina opublikowała na Facebooku skriny z 2021 roku, które mają dowodzić temu, że Aldona od początku miała złe zamiary wobec niej i jej brata.

Jeszcze się nie znaliśmy, a już nas hejtowała (…) Ja się dałem zwieść pani Aldonie, teraz tego żałuję. Wszystko było pięknie ładnie dopóki grałem tak, jak ona chciała. Potem zaczęła się pani Aldonka odpalać i na mnie mówić wszystkie najgorsze rzeczy – wyznał Stefan.

Rodzeństwo zgodnie potwierdziło, że chce raz na zawsze zakończyć temat Aldony. "Sorki, że zachowałem się jak Judasz w Gdańsku, a jeszcze wcześniej w Energylandii" – tak Stefan odniósł się do zdjęć fanów, którzy widzieli go niedawno w towarzystwie Aldony.

Karina utrzymuje, że nic nie wiedziała o wspólnym wypadzie brata, który zainicjowała Aldona. "Ona przy mnie wyrażała skruchę, chciała wszystko naprawić, a teraz widzicie co robi, wywala wszystko" – dodał Stefan.

Karina chce pójść do sądu?

Karina twierdzi również, że Aldona ją szantażowała.

"Ja mam wszystkie dowody na ciebie, ja cię zniszczę" – takie coś mi mówiła. Nie będę tego upubliczniać, ale gdyby sprawa doszła tak daleko, to użyję tych materiałów w sądzie. To jest ostateczność, ale jeżeli pójdzie za daleko, to założę sprawę – powiedziała Karina. Czytaj też: Aldona zaskoczyła wszystkich metamorfozą! Już nie przypomina siebie z programu

Karina i Stefan poruszyli temat rodziców

Stefan nie mógł do nas, do rodziców na kawę przyjść jak był z Aldoną. Nie miała wstępu do domu, to pod drzwiami podsłuchiwała… Rodzice też tej kobiecie nie ufali, zwłaszcza tato. On od początku powiedział, że to nie jest dziewczyna dla Stefana. Rodzice byli przeciwni temu związkowi – ujawniła Karina podczas ponad godzinnego live’a ze Stefanem.

Fani zarzucali im kazirodztwo. Jaka jest prawda?

Jakiś czas temu widzowie programu "Chłopaki do wzięcia" sugerowali, że Stefan i Karina mają zbyt bliskie relacje i zarzucali im… kazirodztwo! Rodzeństwo wyprasza sobie takie insynuacje:

Bo co? Bo my się lubimy, bo jesteśmy zgodnym rodzeństwem? Ja wiem, że dla was to rodzeństwo powinno się nienawidzić, ale zobaczcie, my mieszkamy tutaj trzy domy obok siebie, to wiadomo, że my się będziemy często widywać – wyznała Karina.

Myślicie, że to rzeczywiście definitywny koniec tematu Aldony?

Źródło: Chłopaki do wzięcia. Stefan i Karina się nie patyczkują! "Użyję tych materiałów w sądzie"