Cleo

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Polskie Biesiady 29 lipca w Tomaszowie Mazowieckim. Kto wystąpi?

2023-07-28 8:14

Nowy cykl wakacyjnych koncertów organizowanych przez Telewizyjną Dwójkę, trwa w najlepsze. Mowa o Polskich Biesiadach, które tym razem zawitają do Tomaszowa Mazowieckiego. Kto wystąpi na scenie? Okazuje się, że tym razem będą to Biesiady Ludowe!

Polskie Biesiady 2023 trwają w najlepsze, a za nami jest już kilka fantastycznych koncertów. Widzowie Telewizyjnej Dwójki mogli oglądać już między innymi Biesiadę Góralską, Warszawską, a także Weselną. Tym razem przyszła kolej na Biesiadę Ludową, która odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim na tamtejszych Błoniach. Jest to nic innego jak wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie znajomych, sąsiadów, rodziny i muzycznych idoli. Polscy artyści są wtedy na wyciągnięcie ręki, a publiczność zgromadzona pod sceną, jak i przed telewizorami, może liczyć na dawkę dobrej rozrywki. Kto wystąpi 29 lipca 2023 na Polskich Biesiadach? Lista gwiazd jest już znana! Na scenie pojawi się między innymi Cleo!

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Polskie Biesiady Tomaszów Mazowiecki 29.07.2023  - GWIAZDY

Polskie Biesiady to widowisko skierowane do osób, które uwielbiają tradycyjne przyśpiewki. Już w sobotę 29 lipca, Telewizyjna Dwójka wyemituje biesiadę ludową prosto z Tomaszowa Mazowieckiego, a na scenie zobaczymy znanych i lubianych artystów. Na Tomaszowskich Błoniach wystąpią między innymi:

  • Cleo
  • Rafał Brzozowski
  • Piersi
  • Weź nie pytaj
  • Tadeusz Seibert
  • Piotr Pręgowski w towarzystwie zespołu muzycznego Kukla Band.

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 2023 - Sochaczew. Kto wystąpi 30 lipca? [GWIAZDY]

Polskie Biesiady 2023 Tomaszów Mazowiecki - GODZINA

Polskie Biesiady w Tomaszowie Mazowieckim, zostaną wyemitowane w sobotę 29 lipca. Widowisko nie będzie transmitowane na żywo, ponieważ cykl wakacyjnych koncertów "Polskie Biesiady" nagrywane są kilka dni wcześniej. Transmisję koncertu będzie można oglądać 29.07.2023 na TVP 2 o godzinie 20:00.

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?
Listen on Spreaker.