Roxie Węgiel, Cleo i Dawidem Kwiatkowskim

i

Autor: akpa

SZOKUJĄCE

Obóz z Roxie Węgiel, Cleo lub Dawidem Kwiatkowskim. Cena? Dla wielu to kosmos!

2023-07-27 8:58

Co roku w wakacje odbywają się letnie obozy, w których udział mogą brać dzieci i młodzież. Organizowane są przez specjalne agencje, a gościem warsztatów są gwiazdy polskiej sceny muzycznej, sportowcy lub znani i lubiani influencerzy. Zastanawiacie się, ile trzeba zapłacić za takie wakacyjne szaleństwo? Dla wielu osób cena to istny kosmos!

Wakacje trwają w najlepsze, a dzieci i młodzież odpoczywają od porannego wstawania i szkolnych obowiązków. Zamiast zakuwania notatek z zeszytów, wybierają rower ze znajomymi, grę w piłkę lub grę na komputerze. Jeszcze inni wybierają się na przeróżne obozy, gdzie mogą dokształcać swoje kompetencje lub zwiedzać i utrwalać wspomnienia na całe życie. W ostatnich latach bardzo popularne stały się wyjazdy młodzieży na obozy, które współorganizowane są przez polskie gwiazdy! Już nie tylko Anna Lewandowska robi sportowy camp dla dorosłych, którego cena za niecały tydzień wynosi 3 650 złotych. Teraz swoje obozy organizują także influencerzy i wokaliści. Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile trzeba zapłacić za obóz Roxie Węgiel, Cleo, Dawida Kwiatkowskiego lub z Pashą Biceps, albo Marcinem Dubielem? Dla większości rodziców te ceny to kosmos!

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Wakacyjne obozy polskich gwiazd - ceny

W ostatnich latach bardzo popularne stały się ferie lub wakacyjne obozy, które współorganizują także gwiazdy. Głośno było o wyjazdach młodzieży na kolonie z grupą influencerów Team X, ale to nie koniec. Okazuje się, że obozy organizują także gwiazdy ze świata muzyki i sportu! Za "Pasha Gaming Camp" w Tatrach w 2023 roku trzeba było zapłacić 4198 złotych, natomiast za siedmiodniowy obóz Marcina Dubiela w ubiegłym roku trzeba było zapłacić 2399 złotych i dowieźć dziecko na miejsce osobiście. W latach 2018-2022 Michał Szpak i jego siostra Marlena organizowali 10-dniowe obozy, a koszt takiego wyjazdu wynosił 2 850 złotych. Kolejną gwiazdą jest Roxie Węgiel, która od wielu lat współpracuje z obozem Voicestar Camp, a za dziewięć noclegów trzeba zapłacić 3 200 złotych. Wakacyjne obozy od 2014 roku współorganizuje także Dawid Kwiatkowski i co ciekawe za siedmiodniowy wyjazd do Hiszpanii we wrześniu 2023 roku trzeba zapłacić 3899 złotych. To jednak nie koniec! Cleo również współpracuje z firmą Voicestar Camp, podobnie jak Roxie a koszt obozu, którego jest współprowadzącą, kosztuje 3 200 złotych. Zaskoczeni?

Wakacje 2024 - jak powinieneś je spędzić? Rozwiąż quiz i sprawdź

Pytanie 1 z 10
Co najchętniej robisz w wolnym czasie?