Festiwal Opole

i

Autor: AKPA Festiwal Opole

Opole Festiwal 2023 - PREMIERY. Wiemy kto wygrał konkurs 10 czerwca! WYNIKI

2023-06-10 23:02

Premiery w Opolu to jeden z najważniejszych konkursów, tuż obok Debiutów. Czyja piosenka okazała się być w tym roku najlepsza i wygrała konkurs na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej? Znamy wyniki Premier w Opolu 2023. Będziecie zaskoczeni!

Opole Festiwal 2023 PREMIERY - wyniki są już znane! Kto wygrał konkurs Premier 2023? Kto okazał się być najlepszy? Koncert Premier z roku na roku, wzbudza wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu na scenie pojawiają się artyści wraz ze swoimi muzycznymi dziełami. W 2023 roku koncert Premiery w reżyserii Cypriana Ziąbskiego odbył się w sobotę 10 czerwca. Widzowie mogli oglądać aż dziesięć występów i usłyszeć dziesięć premierowych kawałków. Przypomnijmy, że w 2020 roku Premiery w Opolu zwyciężyła Lanberry z piosenką Plan Awaryjny, rok później nagrodę widzów otrzymał Krystian Ochman za utwór Prometeusz, a nagrodę jurorów Natalia Zastępa za piosenkę Wiesz jak jest. W 2022 roku w Opolu zdecydowanie triumfowała Karolina Lizer z piosenką Czysta woda, która otrzymała nagrodę jurorów, nagrodę ZAiKS za tekst i nagrodę im. Karola Musioła. To jednak nie koniec. W 2022 roku nagrodę ZaiKS za muzykę otrzymała Sonia Maselik z utworem Tylko tu. Wyniki Premier 2023 w Opolu są już znane. Sprawdź kto wygrał i dołączył do grona zwycięzców poprzednich edycji prestiżowego konkursu.

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Premiery 2023 - WYNIKI

Kto wygrał Premiery w Opolu 2023? Znamy wyniki! W sobotę 10 czerwca o nagrodę główną walczyło dziesięć utworów. Kto okazał się być najlepszy? Wyniki Opole Festiwal 2023 - Premiery są już znane. W tym roku zwycięzcą głosami jury, został Rafał Brzozowski z utworem "W pokoju hotelowym", który otrzymał statuetkę oraz 60 tysięcy złotych. Nagrodę widzów otrzymała natomiast Halina Mlynkova i zespół Tulia z piosenką "Przerwany". Serdecznie gratulujemy!

Sonda
Będziesz oglądać 60. KFPP w Opolu?