Festiwal Opole

i

Autor: AKPA Festiwal Opole

Opole Festiwal 2023 - DEBIUTY. Kto wygrał Debiuty 9 czerwca? WYNIKI

2023-06-10 20:54

Debiuty w Opolu 2023 za nami. Kto wygrał prestiżowy konkurs i nagrodę im. Anny Jantar? Na wielkiej scenie pojawiło się dziesięciu wokalistów, którzy zaprezentowali swoje utwory. Sprawdź, kto okazał się być najlepszy i kto wygrał konkurs Debiutów 2023.

Opole Festiwal 2023 wyniki Debiutów są już znane! Kto wygrał? Kto okazał się być najlepszy? Wyniki Debiutów zaskoczą niejedną osobę. Debiuty to prestiżowy konkurs, który otwiera artystom drzwi do muzycznej kariery. Co roku odbywa się na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i wywołuje wiele emocji. Artyści mogą liczyć na rozgłos i wejście w branżę muzyczną, jeśli pokażą się z najlepszej strony. Przypomnijmy, że w konkursie Debiuty jury przyznaje zwycięzcy nagrodę im. Anny Jantar. W ostatnich latach podczas Debiutów w Opolu triumfowali: Sargis Davtyan, Aleksandra Nykiel, Siostry Melosik, Girls On Fire, Izabela Zalewska, Kamil Czeszel, Janek Traczyk i Ania Byrcyn z The Voice of Poland. rok temu zwyciężczynią Debiutów 2022 została Magdalena Meg Krzemień, która otrzymała nagrodę jury, ale także na scenie w opolu triumfował Wiktor Kowalski laureat „Szansy na sukces”, który otrzymał nagrodę widzów. Kto wygrał Debiuty w 2023 roku? Wyniki są już znane!

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Debiuty 2023 - WYNIKI

Kto wygrał Debiuty w Opolu 2023? Znamy wyniki! W piątek 9 czerwca o nagrodę główną walczyło dziesięciu wokalistów. Kto okazał się najlepszy? Do kogo w tym roku powędrowała nagroda od widzów, a do kogo od jury? Wyniki Opole Festiwal 2023 - Debiuty są już znane. Nagrodę imienia Anny Jantar oraz czek na 30 tysięcy złotych zdobył zespół Felivers, natomiast nagroda publiczności i czek na 20 tysięcy złotych powędrowała do Jana Majewskiego. Serdecznie gratulujemy!

  • FELIVERS - „Szminka”
  • JAN MAJEWSKI - „Właściwie mi dobrze”

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2023 - PROGRAM. Kto i kiedy wystąpi na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki?

Sonda
Będziesz oglądać 60. KFPP w Opolu?