Marcin Czerwiński

i

Autor: materiały prasowe Marcin Czerwiński

Marcin Czerwiński z viralowym hitem. Brokat przenosi w romantyczną podróż!

2023-04-17 13:33

Marcin Czerwiński stał się gwiazdą TikToka, a wszystko przez jego najnowszą piosenkę, która nosi tytuł "Brokat". Kawałek przenosi słuchaczy w romantyczną podróż i opowiada o dwójce ludzi, którzy odnaleźli się jak dwa pasujące do siebie puzzle. Tego trzeba posłuchać!

Marcin Czerwiński to kompozytor, wokalista i producent. Pierwszy raz dał się poznać w programie Polsatu "Must Be The Music. Tylko Muzyka", a później jako juror w show "Śpiewajmy Razem - All Together Now". Wokalistka poszedł jednak w kierunku swojego ulubionego gatunku muzycznego Urban Music, Reggaeton i Afro Pop, dlatego dziś nazywany jest prekursorem tej muzyki w naszym kraju. Marcin jest autorem swoich tekstów, komponuje muzykę dla siebie oraz dla innych artystów. Marcin pochodzi z Częstochowy, ale od wielu lat mieszka w Warszawie. Muzyka to jego pasja, a komponowanie i produkcja sprawiają mu ogromną radość i jest zarazem ściśle połączona z jego życiem zawodowym. Jego utwory możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych, w tym w Radiu SuperNova, gdzie na jego nowość można głosować w propozycjach do Super 13.

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

Marcin Czerwiński - Brokat

Marcin Czerwiński z viralowym hitem "Brokat" podbija internet i stacje radiowe! Utwór przenosi nas w romantyczną podróż do miłości i słyszymy w nim opowieść o dwójce ludzi, którzy zabłąkani, zagubieni odnaleźli się jak te dwa pasujące do siebie puzzle. Nowy singiel artysty, osadzony jest w klimacie muzyki Reggaeton, co słychać w szczególności w refrenach, gdzie charakterystyczne dla tego gatunku dembow (syntetyzowana perkusja o charakterystycznym brzmieniu) stanowi główny element brzmienia. Za produkcję odpowiada polsko - latynoski team producencki The Lions Cartel.

Sonda
Masz konto na TikToku?
Listen on Spreaker.