Big Cyc i Jelonek zaskakują rockowym brzmieniem! Przekonują, że Wszystko będzie ok

i

Autor: materiały prasowe Big Cyc i Jelonek zaskakują rockowym brzmieniem! Przekonują, że "Wszystko będzie ok"

Big Cyc i Jelonek zaskakują rockowym brzmieniem! Przekonują, że "Wszystko będzie ok"

2023-04-17 13:15

BIG CYC w duecie z Jelonkiem to zaskakująca propozycja formacji znanej z rockowego brzmienia i dynamicznych utworów. Panowie w najnowszym singlu przekonują słuchaczy, że "Wszystko będzie ok". Szykuje się hit wiosny 2023?

BIG CYC świętuje w tym roku 35 lecie działalności. Od stycznia są w jubileuszowej trasie koncertowej grając w wersji akustycznej i z właściwym sobie powerem, elektrycznie. Rok 2023 obfituje w występy na festiwalach m.in.: Jarocin, Rockowizna. "Wszystko będzie Ok" to zapowiedź nowej płyty, której premiera planowana jest na jesień. Gwarantujemy, że podczas jubileuszowego roku BIG CYC'a będzie mnóstwo niespodzianek i turbozabawa jak na długowieczny jubileusz przystało.

- Lata lecą ale stary, dobry polski rock w najlepszym wykonaniu plus pogoda ducha, która pozwoli przetrwać wszelkie kryzysy – to niezmiennie bigcycowa filozofia.

W trudnym czasie chaosu informacyjnego nowy singiel sygnowany szyldem: BIG CYC & Jelonek - "Wszystko będzie Ok", jasno wskazuje na zmęczenie trudnymi tematami. Ten stan i brak zaufania do mediów sprawiają, że czujemy się osaczeni. Spróbujmy więc oderwać się od medialnego jazgotu i sprawmy, by mózg działał na naszą korzyść. Uwolnijmy umysł od rzeczy, które nas ranią. Ten singiel daje nadzieję. To piosenka, niosąca moc pozytywnych emocji, których w obecnych, trudnych czasach bardzo brakuje.

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko