LucasM

i

Autor: materiały prasowe LucasM

LucasM prezentuje muzyczną nowość zatytułowaną "Najlepszy". Ten numer napędza do działania!

2022-09-19 10:01

LucasM prezentuje nowy singiel zatytułowany "Najlepszy". Utwór jest bardzo energiczny i pozytywny, napędza do działania, do stawiania sobie celów i do spełniania marzeń. Ciężko wyrzucić go z głowy - przekonajcie się sami!

LucasM, czyli tak naprawdę Łukasz Mrugał to wokalista i gitarzysta. Na chwilę obecną występuje jako solista, ale w niedalekiej przyszłości planuje poszerzyć skład o większą ilość osób. Na bieżąco słucha bardzo dużo muzyki krajowej jak i zagranicznej, skąd czerpie inspiracje i wyłapuje najciekawsze smaczki, aby przenieść je do swoich autorskich produkcji muzycznych. Łukasz ma za sobą już kilka koncertów z własnym materiałem muzycznym, cały czas pracuje również nad nowymi produkcjami.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Nowości muzyczne 2022 - LucasM

LucasM prezentuje nowy singiel "Najlepszy". Utwór jest bardzo energiczny i pozytywny, napędza do działania, do stawiania sobie celów i do spełniania marzeń. Piosenka pokazuje, że ciężka praca pomaga dotrzeć na sam szczyt wybranej przez siebie drogi. Teledysk do piosenki został nakręcony na terenie Aeroklubu Podkarpackiego w Krośnie oraz Krośnieńskim rynku. Małą inspiracją był film "Top Gun".

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?