Masters

i

Autor: AKPA Masters

Masters pokazał jak zrobić hit w 30 sekund. Internauci są pod OGROMNYM wrażeniem!

2022-09-15 10:21

Lider zespołu Masters ponownie zaskoczył internautów. Tym razem pokazał im jak w zaledwie 30 sekund można zrobić stary hit. Daj mi tę noc w jego wykonaniu to prawdziwy diament - przekonajcie się sami! Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie.

Paweł Jasionowski to lider i założyciel grupy Masters. To właśnie on odpowiada za największe hity, a gdy wychodzi na scenę daje po prostu czadu! W ostatnim czasie zaskoczył wszystkich swoich fanów muzycznymi nowościami. Był kawałek "Czy te oczy mogą kłamać", a także duet w stylu lat '90 ze Skalar Us. Następnie pod koniec sierpnia 2022 roku, byliśmy świadkami najnowszej premiery o tytule "Chcę", którą ciężko wybić z głowy. Wpadający w ucho kawałek możecie usłyszeć na antenie Radia SuperNova i jesteśmy pewni, że noga sama będzie rwała się Wam do tańca!

ZOBACZ TAKŻE: Zespół MIG daje czadu na TikToku. Ich filmiki poprawiają humor!

Wywiad z Masters

Masters odświeżył hit Daj mi tę noc

Dla Mastersa nie ma rzeczy niemożliwych - w końcu tworzy piosenki nie tylko dla siebie, ale także dla kolegów i koleżanek z branży. Artysta pokazał na swoim TikToku, że w zaledwie 30 sekund da się zrobić stary, dobry hit. Paweł wziął na warsztat kawałek "Daj mi tę noc" grupy Bolter z 1986 roku. Wystarczyło kilka dźwięków i... gotowe! Internauci są zachwyceni tym, co na podłodze stworzył Masters, a także jego wokalem.

- kocham jesteś najlepszy

- Widać że lubisz robić to co robisz że muzyka to twoja ogromna pasja pozdrawiam! 

- kurcze... kopę lat, super wykonanie 

- Super kreatywny jesteś , a głos zawsze niesamowity. Mega super

Listen to "Masters - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.