Laura w Mam Talent

i

Autor: screen z Facebook/ Mam Talent TVN Laura w Mam Talent

Laura w Mam Talent wywołała wzruszenie. Nieuleczalnie chora uczestniczka doprowadziła jurorów do łez

2022-09-26 11:05

Mam Talent to program, w którym uczestnicy pokazują swoje największe hobby. Jedni tańczą, inni wykonują sztuczki, a kolejni śpiewają. Tym razem w programie pojawiła się znakomita uczestniczka, która swoim głosem wywołała łzy wzruszenia nie tylko na twarzach jurorów, ale także widzów. Mowa o nieuleczalnie chorej Laurze, której talent zachwycił dosłownie wszystkich!

Mam Talent 2022 trwa w najlepsze. Za nami kilka castingowych odcinków, które dostarczyły wszystkim niesamowitych emocji i wrażeń. Widzowie mieli okazję poznać już przeróżne talenty uczestników, którzy czasami doprowadzali ich do śmiechu, a czasami do łez. Niesamowite wrażenie zrobił na wszystkich 12-letni Miłosz Bachonko, który został nazwany mniejszą wersją Marcina Wyrostka. Grając na akordeonie przekonał do siebie wszystkich, a Michał Kempa podarował mu złoty przycisk. Mistrzowskim poziomem tańca zachwyciła także 7-letnia Martyna Stawowy, którą złotym przyciskiem obdarował Jan Kliment. Choć wyróżnienie przenosi automatycznie uczestnika do półfinału, to są również tacy co nie dostali przycisku, a otrzymali owacje na stojąco. Ostatnio jurorów i widzów zachwyciła Laura Dziąba, która wywołała także łzy wzruszenia!

Szybkie pytania - Zakopower

Laura Dziąba - Mam Talent

W kolejnym odcinku Mam Talent na scenie pojawiła się nieuleczalnie chora 22-letnia Laura Dziąba. Okazało się że od dziecka choruje na wrodzoną łamliwość kości, a tuż przed castingami złamała nogę, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo to kobieta postanowiła spełnić swoje marzenie, dlatego przed jurorami i widownią, pokazała wszystkim swój wielki talent. Choć na co dzień studiuje malarstwo, to na scenie zaprezentowała się w piosence Sii - Titanium i zachwyciła wszystkich do tego stopnia, że na twarzach jurorów, jak i publiczności można było zobaczyć łzy wzruszenia. Laura Dziąba otrzymała za swój występ trzy głosy na "tak", a Agnieszka Chylińska podczas oceny podzieliła się bardzo osobistym wyznaniem:

- Laura, jesteś mi bliska, nawet nie wiesz, jak bardzo

Na policzkach Agnieszki Chylińskiej było widać spływające łzy. Talentem Laury była wzruszona także Małgorzata Foremniak i Jan Kliment, którego oczy napełniły się łzami. Okazuje się, że uczestniczka Mam Talent naukę śpiewu rozpoczęła dopiero w szkole średniej, gdzie uczyła się klasycznych arii i pieśni. Brała udział w wielu konkursach wokalnych, festiwalach, a także można było słuchać jej na wielu koncertach. Widzowie mogli podziwiać jej talent nie tylko w Polsce, ale i zagranicą, ponieważ między innymi miała swój recital w ramach wystawy własnych prac w Ambasadzie Polski w Tokio, ale także śpiewała dla Polonii w Nowym Jork. Występ Laury Dziąby, możecie zobaczyć na oficjalnym Facebooku Mam Talent TVN. Naprawdę warto, a reakcje internautów są na to dowodem.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - kim jest reprezentantka Polski Laura Bączkiewicz? To ona jedzie do Armenii

- Coś niesamowitego ...łzy cisną się do oczu

- Jeden wielki dreszcz na moim ciele, obejrzałam dopiero teraz i rycze ze wzruszenia, tak pięknie zaśpiewane, tyle emocji 

- Tyle przekazanych emocji..To nie tylko głos, to z serca płynie.Coś niesamowitego!!Brawo

- Ja też miałam na ciarki i łezka się polała super ma dziewczyna talent i moim zdaniem zasługiwała na złoty przycisk 

Sonda
Oglądałeś "Mam talent"?