Fryderyki

i

Autor: AKPA Fryderyki

Fryderyki 2023 - godzina, transmisja. Gdzie oglądać galę rozdania nagród?

2023-04-22 19:53

Fryderyki to najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne w Polsce. Kiedy i o której godzinie oglądać transmisję w telewizji? Czy galę rozdania Fryderyków będzie można również obejrzeć online? Najważniejsze informacje na temat muzycznego wydarzenia, znajdziecie w jedynym miejscu poniżej.

Spis treści

  1. Fryderyki 2023 - GODZINA
  2. Fryderyki 2023 - TRANSMISJA TV, ONLINE

O której godzinie są Fryderyki 2023 i gdzie je oglądać? Takiej informacji poszukuje wielu widzów, którzy z niecierpliwością czekają na galę rozdania prestiżowych nagród. Fryderyki są rozdawane od 1995 roku i trafiają w ręce artystów polskiej sceny muzycznej. O tym, kto zasłużył na zwycięstwo decydują członkowie Akademii Fonograficznej, która dzieli się na trzy sekcje składające się z muzyki rozrywkowej, jazzowej oraz poważnej. W tym roku wśród nominowanych jest między innymi: Agnieszka Chylińska, Brodka, Kaśka Sochacka, Natalia Szroeder, Rubens, Ralph Kaminski, sanah, a także po 20 latach Doda. Na scenie natomiast wystąpią Sara James, Mrozu, a nawet Julia Wieniawa. Sprawdź gdzie i o której oglądać Fryderyki 2023!

ZOBACZ TAKŻE: Fryderyki nominacje 2023. Kto jest nominowany do nagrody Fryderyka?

Mery Spolsky zdradza co przy kreacji robił jej tata

Fryderyki 2023 - GODZINA

O której godzinie oglądać Fryderyki 2023? Gala rozdania prestiżowych nagród rozpoczyna się na żywo od godziny 21:35.

ZOBACZ TAKŻE: Fryderyki nominacje 2023. Kto jest nominowany do nagrody Fryderyka?

Fryderyki 2023 - TRANSMISJA TV, ONLINE

Gdzie oglądać Fryderyki 2023 w TV i online? Tegoroczna gala odbędzie się już w sobotę 22 kwietnia w Arenie Gliwice, a transmisję z tego wydarzenia na żywo pokaże TVN, a także iTVN. Transmisję online na żywo będzie można obejrzeć za pośrednictwem strony wp pilot. Galę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2023 poprowadzą cztery osoby - Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska oraz Wojciech Łozowski.

Sonda
Będziesz oglądać Fryderyki 2023?