Doda gwiazdą SuperStar u Pawła Wiszniewskiego

i

Autor: Radio SuperNova Doda gwiazdą SuperStar u Pawła Wiszniewskiego

Dlaczego Doda z dnia na dzień porzuciłaby karierę? Jej drugie oblicze zdradza wszystko!

2022-07-29 15:02

Doda to niesamowicie charyzmatyczna piosenkarka, która uwielbia robić dookoła siebie szum. Artystka ma na swoim koncie wiele sukcesów, wspaniałych hitów, ale także może pochwalić się gronem wiernych fanów. Jaka jest w studiu, gdy kamery są wyłączone? Dlaczego z dnia na dzień porzuciłaby karierę w branży? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku SuperStar!

Doda to polska piosenkarka, królowa sceny, która zawsze gdy się tam pojawia robi ogromny szum. Ciężko oderwać od niej wzrok, ponieważ zawsze błyszczy - nieważne czy na czerwonym dywanie, siłowni czy też na ulicy. To jedna z popularniejszych i najbardziej cenionych artystek w naszym kraju, która niedawno obchodziła 20-lecie swojej kariery.

Mamy dla Was niespodziankę! Doda będzie gościem programu SuperStar w Radiu SuperNova. Gwiazda w programie Pawła Wiszniewskiego w najbliższy weekend - sobotę i niedzielę 30-31 lipca, pokaże wszystkim swoje drugie oblicze. Zdradzi co ceni w życiu bardziej niż pieniądze i jaka jest naprawdę, szczególnie w studiu gdy tworzy piosenki przy wyłączonych kamerach. To jednak nie koniec! Doda opowie o początkach swojej kariery w młodym wieku, wspieraniu jej przez rodziców i przeciwnościach tej branży. Z tej rozmowy dowiecie się także, jak z perspektywy czasu zmieniła się z „wrzeszczącej 20-latki” na bardziej odpowiedzialną 38-latkę i dlaczego potrafiłaby z dnia na dzień porzucić karierę. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższy weekend i słuchajcie rozmowy z Dodą od 10-16 lub o godzinie 19. Tylko Wam Doda zdradzi swoje tajemnice!

ZOBACZ TAKŻE: Doda. 12 kroków do miłości - kiedy w tv? O czym jest nowy program Dody?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski