Doda

i

Autor: AKPA Doda

GWIAZDY

Doda - wiek, wzrost, perfumy, partner, dzieci, wykształcenie, Instagram

2024-02-15 10:36

Kim jest Doda, wie chyba każdy! To polska piosenkarka, królowa sceny, która zawsze gdy się tam pojawia robi ogromny szum. Ciężko oderwać od niej wzrok, ponieważ zawsze - nieważne czy na czerwonym dywanie, czy na ulicy, po prostu błyszczy. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje takie jak wiek, wzrost, waga i obecny partner i nie tylko, znajdziecie w tym artykule.

Doda - wiek, wzrost, Dream Show, nowy partner, dzieci, wykształcenie, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Doda to tak naprawdę artystyczny pseudonim Doroty Rabczewskiej, która jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, ale także celebrytek w branży show-biznesu. Czego się nie dotknie, robi to perfekcyjnie! W 2000 roku spośród setki kandydatek została wybrana na wokalistkę nowo powstałego zespołu Virgin,w którym była prawie do końca 2006 roku. Następnie rozpoczęła karierę solową, zdobyła wiele nagród, a także została jurorką programu TVP2 Gwiazdy tańczą na lodzie. W lutym 2020 ogłosiła przerwę w działalności muzycznej na rzecz produkowania filmów. Spod jej skrzydeł powstał hitowy film Dziewczyny z Dubaju w reżyserii Marii Sadowskiej, obok którego również wybuchło sporo szumu. Co jeszcze musicie wiedzieć o Dodzie?

To z nimi spotykała się Doda. O tych związkach było bardzo głośno

Doda - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Doda? To żadna tajemnica. Artystka urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie, więc jak łatwo można obliczyć w 2024 roku skończyła 40 lat. Internautów interesuje również wzrost, a także waga gwiazdy. Okazuje się, że Doda mierzy około 169 cm wzrostu, natomiast jej waga wynosi najprawdopodobniej około 52-53 kg. Doda jest celebrytką, która niesamowicie dba o swój wygląd i dba o zdrowy styl życia. Nie pije alkoholu, ani nie je słodyczy.

ZOBACZ TAKŻE: Urszula kiedyś i dziś. Tak dawniej wyglądała artystka od hitu "Konik na biegunach"

Doda - rodzice, rodzeństwo

Kim są rodzice Dody? Piosenkarka jest córką polskiego sztangisty z Ciechanowa - Pawła Rabczewskiego i Wandy Rabczewskiej. Co ciekawe, Doda ma przyrodniego brata Rafała (urodzonego w 1975), nieślubnego syna Wandy Rabczewskiej, który otrzymał nazwisko jej ojca i w latach 2007–2013 pełnił funkcję jej menedżera koncertowego. To jednak nie koniec, ponieważ artystka ma również przyrodnie rodzeństwo ze strony ojca: brata Grzegorza oraz siostrę Paulinę.

Doda - wykształcenie

Kim z wykształcenia jest Doda? Polska piosenkarka w młodości rozpoczęła treningi lekkoatletyczne. Brała udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce, podczas których otrzymała brązowy medal w biegu na 100 m. Zdobywała także złote medale w wojewódzkich mistrzostwach szkolnych w biegu na 100 i 60 m, skoku w dal i pchnięciu kulą. Podjęła się także nauki w Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej, a także występowała w teatrze Buffo, na rzecz którego zrezygnowała z kariery sportowej. Co ciekawe, po ukończeniu liceum w Warszawie, Doda podjęła się studiów na kierunku psychologia kliniczna, których ostatecznie nie ukończyła.

ZOBACZ TAKŻE: Co studiowała Cleo, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Kasia Cerekwicka i inni? QUIZ

Doda - nowy partner

Czy Doda ma męża? Życie miłosne artystki jest burzliwe, o czym wie większość osób, ponieważ o jej związkach zawsze było bardzo głośno, ale zacznijmy od początku. Doda miała pierwszego chłopaka w wieku 12 lat, który był od niej o cztery lata starszy. Następnie była w związku z kobietą, a później z niejakim Damianem z którym była nawet zaręczona. W 2003 roku podczas jednego z meczów w Ustce, poznała późniejszego męża, Radosława Majdana, który oświadczył się jej w październiku podczas zgrupowania polskiej reprezentacji piłkarskiej w Jerozolimie. Para wzięła ślub w marcu 2005 roku, natomiast w 2008 wzięli rozwód. Od maja 2009 roku, Doda była związana z Nergalem - Adamem Darskim, z którym również była zaręczona, jednak Darski zakończył związek z piosenkarką w 2011 roku. Gwiazda była również związana z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim, z którym rozstała się po 10 miesiącach związku w 2012 roku. Kolejnym partnerem Dody, a także jej narzeczonym do 2015 roku był przedsiębiorca Emil Haidarem, natomiast dwa lata później fani artystki dowiedzieli się o zaręczynach Dody z Emilem Stępniem. Para wzięła ślub cywilny w Ciechanowie, a 14 kwietnia 2018 ślub kościelny. Niestety ich relacja nie przetrwała, dlatego w 2021 roku doszło do rozwodu, po którym Doda wyznała że w małżeństwie doświadczyła przemocy psychicznej. Kto jest obecnym partnerem Dody? Artystka spotyka się z mężczyzną o imieniu Dariusz Pachut.

Doda - dzieci

Czy Doda ma dzieci? Artystka wiele razy wspominała w wywiadach, że nie planuje mieć dzieci.

Doda - perfumy

W dniu 40. urodziny Dody odbyła się premiera jej najnowszych perfum. Mowa o DODA D’EAU LUNA, które trafiły już do sprzedaży i na oficjalnej stronie dodadeaucosmetics.com, kosztują 287 zł. Jak czytamy o produkcie, zapach perfum to nuty drzewne w połączeniu z orzeźwiającymi cytrusami, zmysłową bergamotką i morskimi akordami.

Doda - Instagram

Doda jest aktywna na Instagramie, gdzie publikuje nie tylko zdjęcia, ale także relacje. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę jej pseudonim artystyczny lub nazwę konta @dodaqueen. Piosenkarkę w kolorowej aplikacji obserwuje ponad 1,7 mln osób.

Listen on Spreaker.