Monika Miller, Rafał Jonkisz, Sylwia Madeńska

i

Autor: AKPA Monika Miller, Rafał Jonkisz, Sylwia Madeńska

Celebs go dating Polska - UCZESTNICY. Które gwiazdy idą na podryw?

2022-09-20 15:56

Celebs go dating to nowy program, w którym gwiazdy idą na podryw. Polska wersja zadebiutuje na ekranach telewizorów już w listopadzie 2022 roku. Widzowie będą mogli zobaczyć w show znane twarze z internetu, jak i telewizji. Kto bierze udział w Celebs go dating? Sprawdźcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Celebs go dating Polska - kiedy premiera w TV? [DATA]
  2. Celebs go dating Polska - UCZESTNICY

Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw to polska edycja brytyjskiego formatu o podobnej nazwie. O co w tym chodzi? O czym będzie nowy program, który zagości na antenie ESKA TV już w listopadzie?Szczegóły nie są jeszcze do końca znane, jednak wiemy, że bohaterami programu będą znane osoby z czerwonych dywanów, jak i z internetu. Na co dzień są singlami i pod okiem psychologów - podobnie jak Doda w programie 12. kroków do miłości, będą poszukiwać swojej drugiej połówki. Czy uda im się znaleźć prawdziwą miłość? To się okaże! Producentka randkowego show Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw - Agata Suchecka, zdradziła portalowi wirtualnemedia.pl, że w polskiej edycji nie obejdzie się bez naturalności, a także dawki dobrego humoru. W Wielkiej Brytanii program od 2016 roku cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością, a czy będzie tak samo w Polsce?

Szybkie pytania - Doda

Celebs go dating Polska - kiedy premiera w TV? [DATA]

Kiedy premiera Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw? Nowy program będzie można oglądać od 16 listopada 2022 roku na antenie ESKA TV. Odcinki emitowane będą w środy o godzinie 22:00.

Celebs go dating Polska - UCZESTNICY

Kto wystąpi w nowym programie Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw? W pierwszej edycji polskiego show, pojawią się znane osoby ze świata internetu, jak i telewizji. Uczestnikami Celebs go dating Polska są między innymi:

  • Monika Miller
  • Kamila 'Zusje' Smogulecka
  • Sylwia Madeńska
  • Rafał Jonkisz
  • Mariusz Sobczak

Uczestnicy programu będą mogli liczyć także na wsparcie psychologiczne, które zapewnią im: Barbara Strójwąs, Marcin Mańka i Łukasz Darłak, którego widzowie mogą kojarzyć z szóstej edycji Big Brothera.