Taniec z Gwiazdami - pary, które miały ciężko w programie. Internauci byli dla nich bezlitośni

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami - pary, które miały ciężko w programie. Internauci byli dla nich bezlitośni

Taniec z Gwiazdami - pary, które miały ciężko w programie. Widzowie byli dla nich bezlitośni

2022-09-19 13:03

Trzynasta edycja Tańca z Gwiazdami trwa w najlepsze. Jak to w przypadku tanecznego show bywa, jedni tańczą jak zawodowcy, a inni muszą godzinami wylewać siódme poty na parkiecie ucząc się kroków i figur, które na parkiecie mimo treningów zdobywają słabe noty. Pamiętacie pary, które miały w Tańcu z Gwiazdami najciężej? Dla nich widzowie byli bezlitośni!

Taniec z gwiazdami to program telewizyjny, który od lat przyciąga wielu widzów. Początkowo emitowany był od 16 kwietnia 2005 do 27 listopada 2011 roku na antenie TVN, jednak jego emisję ponownie wznowiono od 7 marca 2014 roku na antenie Polsatu. To nie tylko rozrywka, ale także taneczne widowisko dla oczu, a muzyczne dla uszu. W każdej edycji na parkiecie pojawiają się gwiazdy z branży filmowej, muzycznej, modowej, ale także internetowej. Niektórzy uczestnicy maja dryg do tańca i od razu znakomicie odnajdują się na parkiecie wraz ze swoim partnerem, jednak są też tacy, który muszą wylewać siódme poty by nauczyć się kroków i figur, a i tak następnie za ich ciężką pracę sypie się krytyka w sieci. 

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Taniec z Gwiazdami - uczestnicy, którzy nie popisali się na parkiecie

W trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami, która wystartowała jesienią 2022 roku, ogromna krytyka spadła między innymi na Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw w parze z Sylwią Madeńską, pożegnał się z programem w drugim odcinku, jednak zdaniem wielu osób powinien odpaść pierwszy zamiast Artura Płoszajskiego. Jak było w innych latach? W galerii poniżej znajdziecie gwiazdy, które w Tańcu z Gwiazdami miały naprawdę ciężko, a wszystko przez krytykę internautów.