Mariusz Pudzianowski

i

Autor: AKPA

ALE FORMA!

Mariusz Pudzianowski o zabawie klamotami. Uwagę przykuwa jego wyrzeźbiony brzuch!

2024-01-12 13:12

Mariusz Pudzianowski to najpopularniejszy strongman w Polsce i nie poprzestaje na laurach. Sportowiec cały czas dba o swoją sylwetkę, czym codziennie chwali się w mediach społecznościowych. Niedawno wspomniał o zabawie "klamotami" i opublikował zdjęcie, od którego ciężko oderwać wzrok. Ale on ma sześciopak!

Mariusz Pudzianowski uważany jest za ikonę polskiego sportu siłowego i pozostaje ważną postacią w Polsce. Jest nie tylko legendą wśród strongmanów, ale od jakiegoś czasu nawet aktywnym uczestnikiem mieszanych sztuk walki. Nic nie wzięło się z przypadku. Pudzian rozpoczął solidne treningi siłowe, będąc jeszcze w szkole podstawowej. W wieku 16 lat wystartował w mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc i co ciekawe, jest czterokrotnym mistrzem Polski w tej dyscyplinie! Ogromną popularność przyniosły mu nie tylko zdobyte tytuły, ale także udział w rozrywkowym programie sportowym, który emitowany był w latach 1999-2009 na antenie TVN. Mowa o "Strong Man - Siłacze", który prowadzony był przez Ireneusza Bieleninika.

SEX NA PIERWSZEJ RANDCE? CZYLI JAK PODRYWAJĄ POLACY? | WYWIADEX Radio ESKA

Mariusz Pudzianowski pozuje bez koszulki. ALE CIAŁO!

Mariusz Pudzianowski cały czas jest aktywny zawodowo. Nie spoczął na laurach i od dłuższego czasu jest także zawodnikiem MMA. Treningi rozpoczął po zakończeniu kariery strongmana, twierdząc, że "osiągnął już wszystko". Jak to w każdym sporcie bywa i na ringu trzeba mieć nienaganną formę. Pudzian spędza dużo czasu na siłowni, odpowiednio je, a nawet morsuje, by wzmocnić swoją odporność. W gąszczu sportowych nawyków, nie zapomina o swoich wiernych fanach i codziennie pokazuje im swoją formę. Na jego oficjalnym Facebooku można zobaczyć nie tylko zdjęcia z siłowni, ale także krótkie filmiki. Trzeba przyznać, że jego forma robi ogromne wrażenie! Po zabawie klamotami (czyt. ciężarami) opublikował swój "kaloryfer", obok którego nie da się przejść obojętnie. Zobaczcie sami.

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski to legenda polskiego sportu?