Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk

Zaginiony syn Zenka Martyniuka gwiazdą na TikToku? Internauci w szoku

2022-11-16 15:32

Owocem miłości Zenka Martyniuka i jego żony Danuty jest syn Daniel, o którym co jakiś czas jest bardzo głośno w mediach. Teraz okazuje się, że internauci znaleźli kopię króla disco polo i uważają, że jest on zaginionym synem Zenka. Co za podobieństwo! Będziecie w szoku!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo, którego zna nie tylko starsze pokolenie, ale także młodsze. Miłością w jego życiu jest nie tylko muzyka, ale także rodzina. Zenek Martyniuk od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo ze swoją żoną Danutą i choć czasami pojawiają się plotki o rozpadzie ich uczucia, to artysta stanowczo ogłosił, że w ich relacji nie ma takiego słowa jak "rozwód". Owocem miłości państwa Martyniuk jest 33-letni syn Daniel, który już nie raz przysporzył problemów swoim rodzicom. W 2018 roku prowadził auto pod wpływem alkoholu, a także mówił głośno w mediach o rozstaniu z żoną Eweliną z którą ma dziecko. Daniel Martyniuk po skandalach odszedł w cień i zaczął mniej udzielać się w sieci. W te wakacje pojawiła się jednak informacja, że syn Zenka oświadczył się nowej ukochanej - Faustynie.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kiedyś i dziś. Tak zmieniła się wokalistka Pięknych i młodych

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Zenek Martyniuk ma zaginionego syna?

Internet to nie tylko kopalnia wiedzy i ciekawostek, ale także odskocznia od codzienności. Internauci na TikToku znaleźli młodego chłopaka, który uderzająco przypomina króla disco polo Zenka Martyniuka. Nastolatek podchodzi do tematu w żartobliwy sposób i sam nazywa się "zaginionym synem" artysty. Każdy kto natrafia na ten profil przeciera oczy ze zdumienia. Krzysztof jest kopią Zenka Martyniuka - przekonajcie się sami!

Marcin Miller zaatakowany przez hejtera. Padły MOCNE słowa

Sonda
Jesteś fanem Zenka Martyniuka?