Majka Jeżowska w całkiem nowej roli w MMA. Takiej jej nie znacie!

i

Autor: AKPA Majka Jeżowska w całkiem nowej roli w MMA. Takiej jej nie znacie!

Majka Jeżowska w całkiem nowej roli w MMA. Takiej jej nie znacie!

2022-11-16 14:46

62-letnia autorka hitów dla dzieci, bierze życie pełnymi garściami. Majka Jeżowska bo o niej mowa, postanowiła zrobić krok na przód i tym razem pokaże się całej Polsce w całkiem innym wydaniu. Piosenkarka dołączyła do grona gwiazd nowej federacji Stars Fight MMA. O co chodzi? Zobaczymy ją w oktagonie, czy zaskoczy nas całkiem inną rolą? Znamy szczegóły!

Majka Jeżowska w MMA? Okazuje się, że nie jest to żaden żart! Majka Jeżowska to piosenkarka, która karierę muzyczną rozpoczęła pod koniec lat 70'. Zdobyła nagrodę ZAKR-u na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, a następnie uczestniczyła z piosenką "Nutka w nutkę" w konkursie Premier na 17. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie otrzymała wyróżnienie. Od tamtej pory jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek, ikoną muzyki dla dzieci i autorką piosenek, które tworzyła z myślą o najmłodszych. Do jej największych przebojów należą numery takie jak "Najpiękniejsza w klasie", "A ja wolę moją mamę", czy też kultowy numer "Wszystkie dzieci nasze są". Sympatyczna 62-latka chwyta życie garściami, dlatego niebawem zobaczymy ją w całkiem nowej roli, a w dodatku w nowej federacji Stars Fight MMA! O co chodzi? Co Majka Jeżowska będzie robić w MMA?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Majka Jeżowska - Stars Fight MMA

Autorka hitów dla dzieci - Majka Jeżowska zaczyna nowy rozdział w swoim życiu, a jest nim federacja Stars Fight MMA. To nowość na rynku, która z założeń organizatorów będzie bez prania brudów, wulgaryzmów i niepotrzebnych afer. Stars Fight MMA o federacja, inna niż wszystkie. Jej celem jest połączenie świata sportowego z show-biznesem, skupiając się na zdrowej rywalizacji oraz podkreśleniu wartości kobiet. W karcie walk Stars Fight MMA zobaczymy nie tylko płeć żeńską, ale także i męską. W oktagonie w sportowym wydaniu pojawi się chociażby tegoroczna uczestniczka Tańca z Gwiazdami - Natalia Janoszek, zwycięzca Top Model - Mikołaj Śmieszek, a nawet była żona Michała Wiśniewskiego - Dominika Tajner.

W Stars Fight MMA zobaczymy także Majkę Jeżowską! Piosenkarka razem z Magdaleną Steczkowską, poprowadzi tzw. "pokój nauczycielski", czyli komentarz alternatywny, który dostępny będzie za pośrednictwem PPV Premium. Pierwsza gala Stars Fight MMA odbędzie się 26 listopada 2022 roku, natomiast konferencja wydarzenia nastąpi w środę 16 listopada o godzinie 20:00. Transmisję będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube federacji Stars Fight MMA.

Sonda
Zamierzasz oglądać wydarzenie Stars Fight MMA?