Mam Talent

i

Autor: AKPA Mam Talent

Widzowie wściekli na jurorów w Mam Talent. "Ten program schodzi na psy"

2022-11-14 13:25

Program Mam Talent wywołuje sporo emocji, nie tylko na castingach, ale przede wszystkim podczas półfinałów, które emitowane są na żywo. Tak było również podczas ostatniego odcinka, który ukazał się w telewizji w weekend. Widzowie nie dość, że po raz kolejni są wściekli na werdykt, to jeszcze za skórę zaszli im jurorzy!

Półfinały Mam Talent trwają w najlepsze. Widzowie co weekend są świadkami kolejnych fantastycznych występów, które dostarczają im niesamowitych emocji i wrażeń. Niestety jak to w przypadku takich programów bywa, ktoś musi odpaść, by ktoś mógł być bliżej finału. Podczas półfinałowych odcinków, wiele osób żegna się ze sceną natomiast tylko dwie osoby przechodzą dalej. Tydzień temu widzowie oburzyli się werdyktem jurorów, a dokładnie tym, że do finału przeszedł Teatr Sztuka Ciała, zamiast tańczącej Vanessy Kujawiak. Po trzecim półfinale wcale nie było lepiej. Fani Mam Talent po raz kolejny rozczarowali się werdyktem i postawą Agnieszki Chylińskiej, Janka Klimenta i Małgorzaty Foremniak.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Mam Talent - burza po trzecim półfinale

Nie tylko widzowie mają głos w Mam Talent, ale także jurorzy. Podczas półfinałów to właśnie oni wybierają spośród dwóch uczestników, tych którzy podobają im się najbardziej. Niestety ich ostatnie wybory są głośno komentowane w sieci przez rozwścieczonych widzów, którzy sądząc po komentarzach zamieszczonych na Facebooku, nie mają ochoty oglądać więcej popularnego talent-show.

- Po raz drugi zupełnie nie zgadzam się z decyzjami. Przeszły dwie tancerki, no naprawdę nie wierzę.... Takie piękne wokale były, perkusista, a przeszły dwie tańczące dziewczyny... Nikomu nie ujmuje, bo robią bardzo dużo pracy nad sobą, wkładają w to dużo siły, ale jestem na nie. Dla mnie powinien przejść młody perkusista i któraś z wokalistek, bo były świetne. W finale będziemy wybierać pomiędzy... tancerkami i tancerkami... Powinna być różnorodność.

- Ten program schodzi na psy strata czasu ?

- Te wyniki to jakaś kpina. Mam Talent Junior Dance. Najlepsze co tydzień odpadają. Finał tez pewnie będzie rozczarowaniem,widać że to ustawka.

- Beznadziejne te wybory finalistów i głosowania...

- Czech przepchnął Ukrainke do finału POLSKIEGO mam talent. Bez komentarza.

To tylko niektóre komentarze widniejące na Facebooku programu. Przypomnijmy, że w sobotnim odcinku o miejsce w finale rywalizowali: MIJA MI, NDS Modern Jazz Luboń, Aleksander Cent "OlekDrummer”, Martyna Stawowy, Daria Umańska, Nadia Rosiak, Marisa Smutek, Julia Masnicova, Aleksey Smolov oraz Adam Mikołajek. Największą liczbę głosów SMS-owych od widzów i pewne miejsce w finale otrzymała Martyna Stawowy, natomiast jurorzy wybrali Darię Umańską.  

Sonda
Będziesz oglądać finał 14. edycji Mam Talent?