Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim

Tyle zarabia syn Justyny Steczkowskiej na muzyce. Kwota zaskakuje!

2022-11-10 13:36

Syn Justyny Steczkowskiej coraz śmielej radzi sobie w polskim show-biznesie, a dokładnie w branży muzycznej. Leon Myszkowski jest DJ-em i ma już na swoim koncie współprace nie tylko ze swoją mamą, ale chociażby synem Edyty Górniak. Jesteście ciekawi ile 22-latek zarabia na muzyce? DJ ujawnił stawkę.

Leon Myszkowski jest najstarszym synem 50-letniej Justyny Steczkowskiej i jej męża Macieja Myszkowskiego. Jak się okazuje w żyłach młodzieńca płynie ta sama, muzyczna krew, co w żyłach jego matki. Choć jeszcze kilka lat temu, mając 16-lat chwalił się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, wydał nawet książkę kucharską i prezentował swoją pasję w programie "Hell's Kitchen", to dziś poszedł w zdecydowanie inną stronę. 22-latek coraz chętniej pojawia się na salonach nie tylko obok swojej mamy, ale także za konsolą jako DJ. Leon Myszkowski ma już na swoim koncie współprace między innymi z Allanem Krupą - synem Edyty Górniak, z którą Justyna Steczkowska od lat jest w konflikcie. Panowie połączyli siły i na przekór mamom zaprezentowali się warszawskiej publiczności, co okazało się strzałem w 10-tkę!

76-letnia Maryla Rodowicz rozbawiła internautów. Wystarczyło dodać jedno zdjęcie!

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Leon Myszkowski - zarobki

Leon Myszkowski sam wypracowuje muzyczną drogę i idzie w całkiem innym kierunku, niż jego sławna matka Justyna Steczkowska. Jesteście ciekawi ile 22-latek zarabia w swoim fachu? To żadna tajemnica. Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej radzi sobie świetnie i przyznał na swoim Instagramie, że za jedną imprezę życzy sobie w weekendy od 800 do 1200 złotych. Zaskoczeni?

Sonda
Syn Justyny Steczkowskiej to przystojniak?