Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor

Viki Gabor niczym Michael Jackson? Jej nowa fryzura ZNOWU podzieliła internautów

2022-09-26 13:23

Viki Gabor to utalentowana artystka, której sukcesów zazdrości wiele osób. Niestety cena jaką płaci za popularność jest bardzo wysoka, szczególnie dlatego, że często dotyka ją fala hejtu. Viki Gabor po raz kolejny musiała zmierzyć się z różnymi reakcjami internautów, a wszystko przez nową fryzurę, która przypomina niektórym nawet włosy Michaela Jacksona.

Viki Gabor to wszechstronnie uzdolniona artystka, która dała się poznać wszystkim kilka lat temu za sprawą The Voice Kids. Z uroczej dziewczynki, która stawia swoje pierwsze kroki przed kamerą, Viki wyrosła na pewną siebie nastolatkę, która bez strachu spełnia swoje marzenia. Można śmiało powiedzieć, że dorasta na naszych oczach, tworząc przy tym co chwilę hit za hitem. Niestety cena popularności jest wysoka i niesie za sobą momentami niemiłe sytuacje. Viki Gabor doświadcza tego wielokrotnie, a wszystko przez to, jak wygląda. Choć ma dopiero 15 lat, wiele osób zarzuca jej dojrzały wygląd, a także zbyt wyzywające makijaże. Ostatnio oberwało się jej za metamorfozę na "barbie", która została wykorzystana w najnowszym teledysku, a teraz internauci postanowili posprzeczać się między sobą za jej pokręcone włosy.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor w blond włosach niczym Barbie! Fani zauroczeni metamorfozą 'pasuje ci'

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor - fryzura

Viki Gabor ma piękne brązowe włosy, których pozazdrości jej niejedna kobieta. Choć najczęściej je prostuje, to teraz postanowiła je pokręcić! Loczki oczarowały wiele osób, jednak tradycyjnie znaleźli się też tacy, którzy postanowili być dla nastolatki uszczypliwi.

- Między 15 a 45 ?

- Nie wiem czemu ale trochę mi przypominasz Michaela Jacksona XDDDD

- Nie wiedziałam na początku kto to ? musiałam na nazwę zobaczyć żeby ogarnąć ?

- totalnie nie wygląda na 15

Mimo przewijających się negatywnych komentarzy, Viki Gabor mogła liczyć także na wiele ciepłych słów od fanów. Wiele osób pochwaliło jej fryzurę, a nawet domagają się tutorialu jak taką zrobić. Niektórzy loczki Viki Gabor porównali do Sary James, a także do włosów Michaela Jacksona. Poniżej możecie zobaczyć, jak Viki wygląda w pokręconych i spiętych włosach. Ta fryzura dodaje jej powera!

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?