Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Tym razem za wygląd oberwało się Roksanie Węgiel. Burza pod nowym zdjęciem artystki

2022-09-14 16:02

Roksana Węgiel jest jedną z gwiazd, która dorasta na naszych oczach. Choć do tej pory za wygląd i śmiały makijaż obrywało się raczej Viki Gabor, to teraz internauci postanowili przyczepić się właśnie Roxie. Powodem do dyskusji stało się najnowsze zdjęcie artystki, na którym ma na sobie skórzaną stylizację, która pokazuje jej ciało.

Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach i to dosłownie! Choć trudno w to uwierzyć, za kilka miesięcy będzie świętować swoje osiemnaste urodziny. To tylko dowód na to, że czas leci jak szalony - przecież jeszcze nie tak dawno Roksana Węgiel brała udział w Przesłuchaniach w Ciemno do pierwszej edycji The Voice Kids. Dołączyła do drużyny Edyty Górniak i wyśpiewała sobie zwycięstwo. Kolejnym sukcesem była oczywiście Eurowizja Junior 2018 organizowana w Mińsku. Roxie z piosenką Anyone I Want to Be, zachwyciła Europę i również została zwyciężczynią konkursu. Na kolejne sukcesy nie trzeba było długo czekać. Prawdziwe hity, teledyski generujące ogromne wyświetlenia, kariera influencerki w sieci, wygrana w show Dance Dance Dance, a także posadka współprowadzącej program You Can Dance - Nowa Generacja.

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Internauci komentują nowy wygląd Roksany Węgiel

Roksana Węgiel od momentu pojawienia się w The Voice Kids, mocno się zmieniła. Przede wszystkim z dziecka, wyrosła na prawdziwą nastolatkę, która lada moment będzie dmuchać osiemnaście świeczek na torcie! Nic dziwnego, że artystka coraz chętniej eksperymentuje ze swoim wyglądem, pozwala sobie na mocniejszy makijaż i śmielsze stylizacje. Niestety jej najnowsze zdjęcie, na którym widać trochę ciała, nie spodobało się internautom.

- Atutem nastolatki jest bycie nastolatką. Na bycie "dojrzałą kobietą" przyjdzie jeszcze czas

- Ładnie ale zbyt odważnie jak na 17 lat

- Twój Instagram ostatnio coraz bardziej zaczyna wyglądać jak Instagram typowej nastolatki w dzisiejszych czasach

- Jak w tych czasach może być normalnie jak priorytetem na zdjęciu małolaty jest wystawienie cycków do zdjęcia...

- Trzeba mieć nieźle nawalone w bani żeby dodawać takie zdj wiedząc jakich młodych ma się fanów. Szkoda słów. Rozbieraj się dalej a daleko te dzieci zajdą. Przykre że nikt na to nie patrzy

Mimo kilku negatywnych komentarzy, a nawet zarzutów że Roxie powiększyła sobie usta, artystka mogła liczyć też na ciepłe słowa od swoich wiernych fanów. Wiele osób stanęło w jej obronie, mówiąc że metamorfoza i nowy styl Roksany to po prostu efekt dorastania.

ZOBACZ TAKŻE: Makijaż Viki Gabor znowu w ogniu krytyki. Internauci nie mają skrupułów!

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan
Listen to "Roskana Węgiel - SuperStar - Zaprasza Paweł Wiszniewski [SuperStar]" on Spreaker.