Tulia

i

Autor: AKPA Tulia

Tulia Biczak reprezentowała Polskę na Eurowizji 2019, a teraz wyszła za mąż. Wokalistka wyglądała pięknie!

2022-09-12 9:05

Pamiętacie zespół Tulia, który reprezentował nas na Eurowizji w 2019 roku? Wokalistki zaśpiewały wtedy kawałek Fire of Love (Pali się), z którym zajęły 11. miejsce. Jedna z wokalistek wyszła niedawno za mąż i pochwaliła się zdjęciem w sieci. Internauci ruszyli z gratulacjami i zachwalali suknię ślubną panny młodej.

Tulia to polski zespół muzyczny, który został założony w 2017 roku w Szczecinie. W jego skład wchodzą Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak, od której imienia powstała nazwa grupy. Artystki dały się poznać wszystkim w 2017 roku, kiedy ich folkowa wersja hitu Depeche Mode - Enjoy the Silence podbiła sieć. Następnie pokazały światu cover piosenki Dawida Podsiadły - Nieznajomy i również oczarowały wszystkich! Rok później wokalistki wydały debiutancki album, który uzyskał status platynowej płyty i wystąpiły na konkursie Premier, podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. To właśnie tam wykonując piosenkę Jeszcze Cię nie ma i zdobyły trzy statuetki - nagrodę jurorów, publiczności oraz nagrodę specjalną od ZAiKS. Największą rozpoznawalność przyniosła im jednak Eurowizja 2019, gdzie w Tel Awiwie wykonały utwór Fire of Love (Pali się) i zajęły 11. miejsce w półfinale.

Szybkie pytania - Cleo

Tulia Biczak - ślub

Wokalistka Tulia Biczak osiąga ze swoim muzycznym teamem wiele sukcesów. Teraz okazuje się, że niedawno stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za mąż! Artystka pochwaliła się w sieci zdjęciem z uroczystości, a fani zarzucili ją gratulacjami i ciepłymi słowami na temat jej wyglądu:

- Gratulacje! ❤️❤️

- Miłość w pięknej odsłonie dwóch osób ?

- Zjawiskowa. Dużo szczęścia życzę ?

- pięknie wyglądasz! ❤️ gratulacje!

Po zamieszczonym zdjęciu przez Tulię na Instagramie, możemy domyślać się że wesele miało klimat rustykalny. Sala została przystrojona leśnymi, zielonymi dekoracjami, na stołach pojawiły się mech, drewno i gałęzie, a na ściance widniał ledowy napis "Miłość". Suknia wokalistki była skromna, lecz dodawała jej niesamowitego uroku. Sami zobaczcie - Tulia Biczak wyglądała zjawiskowo!

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: