Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

Magdalena Narożna znowu to zrobiła. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2022-09-09 10:51

Magdalena Narożna wystąpiła w śniadaniowym programie telewizyjnym i zachwyciła widzów! Wystarczyło spiąć włosy, uśmiechnąć się, a wszystkim odebrało mowę. Piosenkarka zbiera pozytywne komentarze pod najnowszym zdjęciem. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Magdalena Narożna od dłuższego czasu eksperymentuje z wyglądem, a dokładniej ze swoją fryzurą. Na początku kariery jej znakiem rozpoznawczym w 2012 roku był blond irokez. W kolejnych miesiącach piosenkarka eksperymentowała dalej. Postawiła na krótkie loki, warkoczyki ala dredy, a teraz przyszła pora na długie blond włosy, które zdecydowanie odejmują jej lat. Magdalena Narożna często stawia na rozpuszczone włosy, jednak lubi je też spiąć w koka lub kucyka. W nowym wydaniu lśni nie tylko na scenie, ale także na Instagramie, a najnowsze zdjęcie z Pytania na Śniadanie jest na to idealnym dowodem!

Topky (Szybkie Pytania)

Magdalena Narożna - nowa fryzura

Magdalena Narożna była gościem Pytania Na Śniadanie. Wokalistka disco polo nie zasiadła na kanapach, lecz tym razem urzędowała w kuchni. Jak sama przyznała uwielbia gotować, dlatego wizyta w telewizji mocno ją uszczęśliwiła. Narożna postanowiła pochwalić się fotką, którą zrobiła sobie na planie programu w specjalnym, kuchennym fartuszku. Jej włosy były spięte w kucyk, a na czole rozpraszała się po bokach grzywka. Fryzura piosenkarki oczarowała internautów, którzy obrzucili ją miłymi komentarzami. Poniżej możecie zobaczyć, jak Magdalena Narożna wygląda w nowej fryzurze. Prawda, że lśni jak 18-nastka?

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Rubik mając 18 lat wyglądał całkiem inaczej! Muzyk pochwalił się zdjęciem z młodości

- Wspaniale wyglądasz ❤️

- Cudowna fryzura, pięknie pasująca dla Pani♥️

- Bardzo ładnie w takich włosach ?

Sonda
Magdalena Narożna - w której fryzurze wygląda najlepiej?