Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

The Voice Kids 6 - POWTÓRKI, emisja w TV i online. Kiedy i o której godzinie?

2023-04-29 12:37

Szósta edycja The Voice Kids startuje w sobotę 25 lutego 2023 roku. Na fotelach jak zawsze zobaczymy uśmiechniętych trenerów - Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, którzy spełnią marzenia młodych uczestników show. Jeśli przegapiłeś premierowe odcinki, sprawdź kiedy i o której obejrzeć powtórki.

The Voice Kids 6 - powtórki. Kiedy i o której godzinie oglądać? W sobotę 25 lutego 2023 roku startuje kolejna, w sumie już szósta edycja muzycznego talent-show dla dzieci. Widzowie Telewizyjnej Dwójki po raz kolejny będą mogli podziwiać zmagania młodych uczestników, którzy chcą spełnić swoje najskrytsze marzenia. Kto tym razem oczaruje trenerów? Jak zawsze młodzież będą oceniać jurorzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. W szóstej edycji The Voice Kids jest ktoś, kto dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Przypomnijmy, że do tej pory pierwsze miejsce w talent-show zajęli kolejno: Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska, Marcin Maciejczak i Sara Egwu-James i Mateusz Krzykała.

ZOBACZ TAKŻE: Prawdziwe imiona Cleo, Sanah, Kayah i innych. Sprawdź czy odgadniesz jak naprawdę się nazywają!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

The Voice Kids 6 - powtórki

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę The Voice Kids 6? Premierowe odcinki będzie można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00 i 21:05 na antenie TVP 2. Powtórki natomiast będą emitowane również na tym kanale w niedzielę o godzinie 11:35 i 12:45. Program można oglądać także online za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przypomnijmy, że zwycięzca The Voice Kids 6 zdobędzie nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. złotych oraz tytuł Najlepszego Głosu szóstej edycji show. To jednak nie koniec! Dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu.

Sonda
Czy oglądasz "The Voice Kids"?