Carla Fernandes

i

Autor: AKPA Carla Fernandes

Gwiazda The Voice Kids kusi głębokim dekoltem. Carla Fernandes zdecydowała się na mocny kadr!

2023-02-10 12:15

Carla Fernandes jest jedną z uczestniczek The Voice Kids, która po jego zakończeniu zrobiła prawdziwą karierę muzyczną. Dorastała na naszych oczach i dziś możemy podziwiać ją jako dorosłą kobietę! Niedawno Carla zdecydowała się na gorący kadr, na którym eksponuje swój dekolt. Internauci są zachwyceni jej urodą!

Carla Fernandes to polsko-hiszpańsko-portugalska piosenkarka, która swoim muzycznym talentem zdążyła zachwycić już niejedną osobę. Widzowie mogą kojarzyć ją z programu TVP2 - The Voice Kids. Carla brała udział w drugiej edycji show i pod skrzydłami swojego trenera Dawida Kwiatkowskiego, szlifowała swój wokal i dotarła do finału. Jej miłość do muzyki nie wzięła się znikąd. Odziedziczyła ją po mamie, natomiast swoją oryginalną urodę po tacie, który w połowie jest Portugalczykiem, a w połowie Hiszpanem. Teraz 20-letnia Carla Fernandes jest już pewną siebie kobietą i coraz częściej pokazuje się w odważnych stylizacjach na ściankach, ale także w swoich social mediach!

ZOBACZ TAKŻE: Pobił sanah i jest totalnym MILIONEREM. Fenomen sukcesu Skolima mocno zaskakuje!

Szybkie pytania - Cleo

Carla Fernandes eksponuje głęboki dekolt

Polsko-hiszpańsko-portugalska piosenkarka rozpaliła internet! Wszystko dlatego, że dodała na swój profil zdjęcie na którym w żółtej stylizacji eksponuje swój głęboki dekolt. Zdjęcie zostało zrobione w kinie podczas premiery filmu Heaven in Hell. Ciężko oderwać od niej wzrok! Internauci są zachwyceni Carlą Fernandes!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel promienieje w nowej fryzurze. Ciężko oderwać od niej wzrok!

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?