Taniec z Gwiazdami 2022

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 2022

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł w 5. odcinku? Widzowie "przecież to są jakieś żarty"

2022-09-27 8:11

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Za nami kolejny, w sumie już 5. odcinek Tańca z Gwiazdami. Kto opuścił parkiet w poniedziałkowy wieczór 26 września? Kto otrzymał najmniej sms-ów od widzów? Werdykt jest już znany i mocno szokuje! Sprawdźcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2022 trwa w najlepsze, jednak zasady są jasne. Ktoś musi odpaść, aby ktoś mógł być bliżej finału. Kto pożegnał się z programem w 5. odcinku? Werdykt jest już znany. Za nami kolejne starcia na parkiecie tanecznego show, dzięki któremu widzowie przed telewizorami wcale się nie nudzą. Wszystko przez muzykę na żywo, wzruszające historie i oczywiście taniec. Niestety według zasad programu, co tydzień z parkietem żegna się jedna para. W 13. edycji nie zobaczymy już aktora Łukasza Płoszajskiego, detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, kolarkę Maję Włoszczowską i aktorki Agnieszki Litwin. Do grona tych gwiazd dołączyła kolejna, która otrzymała w piątym odcinku najmniej głosów. Dla kogo zakończyła się taneczna przygoda w poniedziałkowy wieczór 26 września? O kryształowej kuli ta para może już tylko śnić, a szkoda!

ZOBACZ TAKŻE: 57-letni Krzysztof Ibisz pokazał syna. Ten widok chwyta za serce!

Jak łyse konie - Fanatic

Taniec z Gwiazdami odc. 5 - kto odpadł 26 września 2022?

Kto odpadł w 5. odcinku Tańca z Gwiazdami? Niestety kolejna para musiała pożegnać się z 13. edycją tanecznego show. Decyzją widzów z programem w poniedziałek 26 września pożegnali się aktor Michał Mikołajczak i Julia Suryś. Widzowie nie kryją zaskoczenia i nie zgadzają się z ogłoszonym werdyktem. Ich zdaniem powinien odpaść ktoś zupełnie inny!

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - POWTÓRKI. Kiedy i o której godzinie w TV?

- To jakieś jaja!!!!! Przecież tańczyli bardzo ładnie. Program schodzi na psy , kolejna para która niesłusznie odpadła. Pisarek nie odpadła a nie umie tańczyć. Program dno!!!!!!!!

- Szkoda tak dobrze tańczyli

- Myślałam, że odpadnie ktoś inny

- Bez komentarza. Paranoja

- Przecież to są jakieś żarty

- Nie wierzę że odpadła jedna z dwóch najlepiej tańczących według mnie par