Iwona Pavlović

i

Autor: AKPA Iwona Pavlović

TANIEC Z GWIAZDAMI

Iwona Pavlović - wiek, wykształcenie, wzrost, mąż, dzieci, operacje plastyczne, Instagram

2024-04-14 20:32

Kim jest Iwona Pavlović? Na to pytanie chyba każdy zna odpowiedź! To jedna z popularniejszych tancerek, a przede wszystkim jurorka wszystkich edycji Tańca z Gwiazdami. Ile ma lat? Kim jest jej mąż? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

  1. Iwona Pavlović - wiek, wzrost
  2. Iwona Pavlović - wykształcenie
  3. Iwona Pavlović - mąż, dzieci
  4. Iwona Pavlović - operacje plastyczne
  5. Iwona Pavlović - Instagram

Iwona Pavlović - wiek, wykształcenie, wzrost, mąż, dzieci, operacje plastyczne, Instagram to najczęściej wyszukiwane frazy w internecie. Iwona Pavlovic to polska tancerka, międzynarodowy sędzia taneczny, konferansjerka, a także wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku siedmiu lat. Na początku Iwona trenowała taniec ludowy, a w wieku 15 lat, zaczęła pobierać nauki tańca towarzyskiego w olsztyńskim zespole tańca Miraż. W kolejnych latach jej taneczna kariera mocno poszła do przodu. Wraz ze swoim partnerem Arkadiuszem Pavloviczem byli mistrzami Polski Amatorów w 10 tańcach, a w 1997 roku założyli wspólną szkołę tańca. Po zakończeniu kariery tanecznej Iwona Pavlović została sędzią międzynarodowym, a także trenowała wiele znanych osób, między innymi była trenerką Agustina Egurroli, Rafała Maseraka, Tomasza Baranskiego, czy też Oli Jordan.

Iwona Pavlović od lat jest gwiazdą Tańca z Gwiazdami. Najpierw w latach 2005-2011 była jedną z jurorek programu TVN Taniec z gwiazdami, a od 2014 roku widzowie mogą oglądać ją w Tańcu z Gwiazdami na antenie Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - jurorzy. Kto oceni uczestników 13. edycji?

Iwona Pavlović - wiek, wzrost

Ile lat ma Iwona Pavlović? Wiek tancerki nie jest żadną tajemnicą. Iwona urodziła się dokładnie 2 listopada 1962 roku w Olsztynie, więc jak łatwo obliczyć ma 61 lat. Internautów ciekawi także wzrost Iwony Pavlović. Ta informacja także jest jawna. Tancerka mierzy około 163 cm wzrostu.

Iwona Pavlović - wykształcenie

Wykształcenie Iwony Pavlović jest zaskakujące. Okazuje się, że jurorka Tańca z Gwiazdami ukończyła kierunek bibliotekarstwo i informacja naukowa na Uniwersytecie w Olsztynie. Warto również wiedzieć, że w tamtym czasie Iwona wyemigrowała do Londynu, gdzie doskonaliła technikę tańca. Aby się utrzymać, pracowała jako barmanka, sprzątaczka, pokojówka, ogrodniczka i krawcowa.

Iwona Pavlović - mąż, dzieci

Czy Iwona Pavlović ma męża? To zastanawia wiele osób. Okazuje się, że przez lata tancerka była żoną Arkadiusza Pavlovicia. Para poznała się w 1981 roku na jednym ze zgrupowań tanecznych, jednak relacja ta rozpadła się po 19 latach, dokładnie w 2008 roku. 25 września 2009 w Olsztynie poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego, z którym wychowuje jego trzech synów. Iwona Pavlović doczekała się wnuka, który jest jej oczkiem w głowie.

Iwona Pavlović - operacje plastyczne

Jakiś czas temu, media rozpisywały się o tym, że Iwona Pavlović zmieniła się nie do poznania! Podejrzewano nawet, że zrobiła sobie operację nosa, jednak nie wiemy czy jest to prawda, czy tylko internetowa plotka.

Iwona Pavlović - Instagram

Iwona Pavlović jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, ponieważ jej nick brzmi tak samo jak jej imię i nazwisko. Pavlović publikuje zdjęcia z podróży, tańca, a także wiele prywatnych ujęć z ukochanym czy też wnukiem.

Shake Your Eska #22 | Asereje