Edyta Górniak z synem

i

Autor: AKPA Edyta Górniak z synem

Syn Edyty Górniak planuje luksusowy ślub. Co na to jego mama?

2023-03-24 11:35

Syn Edyty Górniak to jej oczko w głowie! Teraz okazuje się, że młodzieniec planuje ślub ze swoją ukochaną, który będzie na naprawdę wysokim poziomie. Co na to jego mama? Allan Krupa ma poważne plany!

Allan Krupa to jedyne dziecko Edyty Górniak, więc nic dziwnego że jest jej oczkiem w głowie. Mężczyzna przyszedł na świat w 2004 roku w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży i jak to w przypadku dzieci bywa, zanim się rodzice nie obejrzy już są dorosłe. Tak jest również w przypadku Allana, który wyrósł na dorosłego mężczyznę i poszedł w muzyczne ślady mamy. W przeciwieństwie do niej, tworzy rapowe kawałki pod pseudonimem Enso, organizuje eventy w klubach, a czasami także zajmuje stery za konsolą didżejską. Od jakiegoś czasu Allan Krupa jest mocno zakochany, a wybranką jego serca jest tiktokerka Angelika Dziedzic, z którą... planuje ślub! Co na to Edyta Górniak? Okazuje się, że piosenkarka dowiedziała się o decyzji zakochanych z mediów.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabia syn Justyny Steczkowskiej na muzyce. Kwota zaskakuje!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Syn Edyty Górniak myśli o luksusowym ślubie

Allan Krupa jest mocno zakochany w swojej dziewczynie Angelice, dlatego nic dziwnego, że coraz poważniej myśli o ich relacji. Jeszcze nie tak dawno, media obiegły informacje, że artysta chce sformalizować swój związek na dachu Burdż Chalifa. Właśnie w tym miejscu w Dubaju marzy mu się ślub z ukochaną, jednak na takie marzenia musi jeszcze uzbierać trochę pieniędzy:

- Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa, to myślę, że tak, jestem gotów na ślub. Nawet, jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie. Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? (...) Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia - powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Co na to Edyta Górniak? Czy cieszy się, że jej jedyny syn odfrunie z jej gniazdka? W rozmowie z Super Expressem piosenkarka zdradziła, że jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ona także, ale stanowczo odradziła mu zawarcia związku małżeńskiego:

- ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi.

Zdaniem Edyty Górniak papier nie jest do niczego potrzebny, a bardziej liczy się uczucie. Dodatkowo nadmieniła, że życie pisze różne scenariusze i ludzie muszą się rozstać, a rozwody są dzisiaj bardzo drogie. Przypomnijmy, że Edyta Górniak wzięła rozwód z Dariuszem Krupą w 2010 roku i ani ona, ani jej syn Allan, nie mają z nim dziś kontaktu.

ZOBACZ TAKŻE: Roxie Węgiel gwiazdą czwartej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu Radia Supernova