Sylwester Marzeń z dwójką 2022 - bilety, kto wystąpi? Na scenie w Zakopanem wiele gwiazd

i

Autor: AKPA Sylwester Marzeń z dwójką 2022 - bilety, kto wystąpi? Na scenie w Zakopanem wiele gwiazd

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022 - bilety, kto wystąpi? Na scenie w Zakopanem wiele gwiazd

2022-12-31 9:01

Sylwester Marzeń z Dwójką wraca do Zakopanego. W 2022 roku na scenie pojawi się plejada znanych i lubianych gwiazd z branży muzycznej. Nie zabraknie Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, czy też Sławomira i Kajry. To jednak nie koniec. Lista artystów, którzy pojawią się na Sylwestrze Marzeń TVP jest naprawdę długa i zaskaująca!

Spis treści

  1. Sylwester Marzeń TVP 2022 - GWIAZDY
  2. Sylwester Marzeń TVP 2022 - BILETY
  3. Sylwester Marzeń TVP 2022 - PROWADZĄCY

Sylwester w Zakopanem 2022 - kto wystąpi? Gdzie znaleźć bilety? Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku i huczne powitanie Nowego 2023 Roku. W związku z tym ludzie organizują huczne domówki, wybierają się na eleganckie bale do restauracji, idą na koncerty lub spędzają spokojnie Sylwestra przed ekranem Telewizora. Jak co roku Telewizja Polska przygotowała dla wszystkich fanów szalonej zabawy, specjalny, sylwestrowy koncert gwiazd. Mowa o Sylwestrze Marzeń TVP, który będzie transmitowany na żywo w TVP2 już w sobotę 31 grudnia prosto z Zakopanego! Występy znanych i lubianych gwiazd, porwą nas do sylwestrowej zabawy. Zobacz, kto wystąpi na scenie podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem? [GWIAZDY]

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Sylwester Marzeń TVP 2022 - GWIAZDY

Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń 2022? Na scenie pojawi się wielu znanych i cenionych artystów, którzy dla widzów przed sceną, jak i telewizorami, zaśpiewają swoje największe hity! Będą to między innymi:

Warto również wiedzieć, że Edyta Górniak i Justyna Steczkowska, podczas Sylwestra TVP 2022 zaśpiewają wspólnie ze swoimi synami - Allanem Krupą i Leonem Myszkowskim.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabia syn Justyny Steczkowskiej na muzyce. Kwota zaskakuje!

Sylwester Marzeń TVP 2022 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022? mamy dla Was dobrą wiadomość. Wstęp na Sylwestra w Zakopanem jest całkowicie darmowy!

Sylwester Marzeń TVP 2022 - PROWADZĄCY

Sylwestra Marzeń z Dwójką poprowadzą: Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Norbi, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska.

Sonda
Będziesz w tym roku oglądać Sylwestra TVP?