Sara James konkuruje z Roksaną Węgiel! Takiej rywalizacji nikt się nie spodziewał

i

Autor: AKPA Sara James konkuruje z Roksaną Węgiel! Takiej rywalizacji nikt się nie spodziewał

Sara James konkuruje z Roksaną Węgiel! Takiej rywalizacji nikt się nie spodziewał

2023-02-01 14:51

To dzieje się naprawdę. Dwie wychowanki The Voice Kids konkurują ze sobą w poważnym, międzynarodowym plebiscycie! Sara James i Roksana James walczą o ważną nagrodę w tej samej kategorii. Która będzie lepsza? Okazuje się, że wszystko jest w rękach fanów artystek. Sprawdźcie szczegóły.

Roksana Węgiel i Sara James mają ze sobą wiele wspólnego. Po pierwsze łączy je program The Voice Kids, gdzie wszystko tak naprawdę się rozpoczęło. Zarówno jedna jak i druga artystka wygrały muzyczne talent-show, po którym mocno rozwinęły skrzydła. Kolejnym sukcesem w ich karierach był Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Roksana Węgiel wygrała go w 2018 roku, zaś Sara James była bliska podium w 2022 roku. Występy na telewizyjnych scenach, głośne koncerty, teledyski i hitowe kawałki - to również aspekty, które łączą dwie młode artystki. Teraz okazuje się, że Roksana i Sara będą walczyć o prestiżową nagrodę w międzynarodowym plebiscycie organizowanym przez telewizję Nickelodeon!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel i Sara James - Kid's Choice Awards

Roksana Węgiel i Sara James zostały nominowane do plebiscytu Kid's Choice Awards 2023 w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda. Artystki walczą nie tylko o prestiżowy tytuł, ale także o statuetkę Telewizji Nickelodeon. Warto rónież wiedzieć, że w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda konkuruje z Roksaną Węgiel i Sara James, także sanah, grupa Małe TGD i Kuba Szmajkowski, który tak jak dziewczyny jest wychowankiem The Voice Kids. Jak myślicie kto wygra plebiscyt?

Kid's Choice Awards 2023 - GŁOSOWANIE

Głosowanie w plebiscycie Kid's Choice Awards trwa od 30 stycznia do 28 lutego 2023 roku. Aby oddać głos na swojego faworyta, należy wejść na stronę kca.nick.com.pl/glosowanie, wybrać zdjęcie artysty i kliknąć przycisk vote. Po tej czynności pojawią nam się kolejne kategorie, gdzie również możemy mieć swój udział w przybliżeniu kogoś do ważnej nagrody. Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej na kogo oddacie swój głos - Roxie, Sara, a może sanah, Małe TGD lub Kuba? Jesteśmy bardzo ciekawi!

Sonda
Na kogo zagłosujesz podczas Kid's Choice Awards 2023?