Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel walczy o niesamowitą nagrodę! Gwiazda prosi fanów o głosy

2023-02-01 11:04

Roksana Węgiel to idealny przykład osoby, która spełnia swoje marzenia i ma naprawdę ogromny talent! Świadczą o tym nie tylko hitowe kawałki, które wydaje, ale także liczne sukcesy na jej koncie. Do tej kolekcji może dołączyć kolejny, jednak Roksana Węgiel potrzebuje ogromnego wsparcia od swoich fanów. O co chodzi? Roxie została nominowana do międzynarodowego plebiscytu!

Roksana Węgiel czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie! Najpierw wygrała pierwszą edycję The Voice Kids, później zachwyciła wszystkich na Eurowizji Junior 2018 i od tamtego czasu nie zwalnia tempa. Nowe piosenki, teledyski, współprace, wygrana programu Dance Dance Dance i nie tylko! Sukcesów, które co chwilę lądują na jej koncie może pozazdrościć jej każdy i nic nie zapowiada się, by gwiazda zaprzestała robić to co kocha. Teraz świeżo upieczona osiemnastolatka, poprosiła swoich fanów o głosy. Okazuje się, że została nominowana do międzynarodowego plebiscytu Kids' Choice Awards 2023, który kolejny raz organizuje stacja telewizyjna Nickelodeon.

Ten Polak ma dopiero 13 lat, a już jest gwiazdą disco polo. Na swoim koncie ma MILIONY!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Kid's Choice Awards - Roksana Węgiel

To dzieje się naprawdę! Roksana Węgiel została nominowana w plebiscycie Kid's Choice Awards 2023 w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda. Co ciekawe, Roxie wygrała plebiscyt w 2020 roku, rok później statuetka powędrowała do Viki Gabor, natomiast w 2022 nagrodę otrzymała sanah. Jak będzie w tym roku?

Kid's Choice Awards 2023 - jak głosować?

Jak głosować na Roksanę Węgiel w plebiscycie Kid's Choice Awards 2023? To banalnie proste! Wystarczy wejść na stronę kca.nick.com.pl/glosowanie, wybrać zdjęcie Roxie Węgiel i kliknąć przycisk vote. Po tej czynności pojawią nam się kolejne kategorie, w których również możemy oddać głos. Co ciekawe, w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda konkuruje z Roksaną Węgiel Sara James, sanah, Małe TGD i Kuba Szmajkowski.

Głosowanie we wszystkich kategoriach rozpoczęło się 30 stycznia 2023 o godzinie 14:00 i zakończy się 28 lutego 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James konkuruje z Roksaną Węgiel! Takiej rywalizacji nikt się nie spodziewał

Sonda
Na kogo zagłosujesz podczas Kid's Choice Awards 2023?