Roztańczona Polska

i

Autor: screen z FB/Roztańczona Polska

KONCERTY

Roztańczona Polska Zamość 2023 - GWIAZDY. Kto wystąpi 6 sierpnia?

2023-08-06 8:36

Połowa wakacji za nami, a Roztańczona Polska 2023 trwa w najlepsze. Przed nami kolejny koncert, który tym razem odbędzie się w Zamościu na Rynku Wielkim. Kto wystąpi na scenie? Które gwiazdy zadbają o niebanalną atmosferę? Sprawdź, by niczego nie przegapić!

Roztańczona Polska 2023 w Zamościu już w niedzielę 6 sierpnia. Kto wystąpi? Kogo zobaczymy na scenie? Lato trwa w najlepsze, a wraz z nim koncerty organizowane przez Telewizję Polską. Za nami jedenaście koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie i Sochaczewie. Tym razem przyszła pora na miasto we wschodniej części naszego kraju, a mianowicie na Zamość. To właśnie tam na Rynku Wielkim stanie ogromna scena z której swoje największe hity zaspiewają gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę 6 sierpnia na antenie TVP3. Sprawdź, kto wystąpi na scenie!

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni zaskoczyła w utworze Biegnij

Roztańczona Polska 2023 Zamość - GWIAZDY

Kto wystąpi w Zamościu na Roztańczonej Polsce? Koncert odbędzie się w niedzielę 6 sierpnia o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim, a transmisja na żywo będzie dostępna na antenie TVP3. Bilety nie są wymagane, a wstęp na wydarzenie ma każdy za darmo! Kto na Roztańczonej Polsce w Zamościu? Lista gwiazd jest już znana. Na scenie zobaczymy między innymi gwiazdy takie jak:

  • Gosia Andrzejewicz
  • Aleksandra Szwed
  • Stachursky
  • grupa Weekend
  • Andrzej Rybiński.
Sonda
Czy wybierasz się na koncert Roztańczona Polska?
Listen on Spreaker.