Roksana Węgiel o testamencie Edyty Górniak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel o testamencie Edyty Górniak. Artystka ma się w nim znaleźć

2023-07-31 15:28

Jakiś czas temu Edyta Górniak zdradziła, że planuje zawrzeć w swoim testamencie kilka osób, które będą mogły sięgać po jej repertuar. Jedną ze spadkobierczyń ma być nie kto inny, jak Roksana Węgiel. 18-letnia artystka odniosła się do sprawy w jednym z wywiadów, który dostępny jest w sieci. Nie uwierzycie jak zareagowała!

Roksana Węgiel w testamencie Edyty Górniak? To nie przypadek. Roxie przez lata budowała swoją karierę i nigdy nie było o niej cicho, dlatego śmiało można nazywać ją gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Swoją przygodę z muzyką zaczynała będąc jeszcze dzieckiem i zanim trafiła na pierwsze strony gazet i mediów, krok po kroku oswajała się z kamerą i telewizją. Wystąpiła w teledysku disco polo, brała udział w programie Petersburski Music Show, a następnie w 2017 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu TVP2 The Voice Kids. To właśnie tam podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała numer Beyoncé - Halo i przeszła dalej, dołączając tym samym do drużyny Edyty Górniak. Podopieczna artystki wygrała program i dziś, dwie panie spotykają się razem na ściankach. Niedawno okazało się, że polska diwa zamierza umieścić w testamencie właśnie swoją podopieczną z The Voice Kids. Wiemy co na to Roxie!

Roxie Węgiel - Złe chwile nauczyły mnie najwięcej I SuperStar

Testament Edyty Górniak i reakcja Roxie Węgiel

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów dla SuperExpressu, Edyta Górniak zdradziła, że rozważa umieszczenie w swoim testamencie osób, które mogłyby śpiewać jej utwory po śmierci. Taka decyzja wynika z tego, że artystka chciałaby uniknąć sytuacji, w których po jej dzieła sięgałyby nieodpowiednie osoby z branży. Na liście diwy znalazła się Viki Gabor, a także Roksana Węgiel, która na początku 2023 roku wskoczyła w pełnoletność. Zastanawiacie się, co na to Roxie? Artystka w wywiadzie dla ESKA.pl wypowiedziała się o słowach swojej dawnej mentorki:

- Szczerze mówiąc zastanawiałam się, czy to naprawdę się wydarzyło, bo nie oglądałam tego wywiadu. Jeśli tak, to to jest dla mnie ogromny zaszczyt. Niesamowite, że Edyta myśli o takich rzeczach i myśli w kontekście moim i Viki, co jest na pewno bardzo miłe. Nie ukrywam, że jak przeczytałam to, to byłam w szoku - powiedziała Roksana Węgiel w wywiadzie dla ESKA.PL.

Roxie Węgiel nie kryła zaskoczenia, jednak poczuła się tym faktem mocno wyróżniona.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak spisała testament. TO chce zostawić Roxie Węgiel i Viki Gabor!