Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

RODZEŃSTWO GWIAZD

Roxie Węgiel pokazała prywatne archiwum. Te kadry z rodzeństwem rozczulą nawet twardziela

2023-08-08 10:21

Roksana Węgiel mimo wciąż rosnącej popularności, poświęca swojej rodzinie każdą wolną chwilę. Niedawno gwiazda polskiej sceny muzycznej pochwaliła się zdjęciami z prywatnego archiwum, na których widać jej rodzeństwo i ich bliską relację. Te kadry mocno rozczulają!

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wszystko zaczęło się od The Voice Kids, gdy mając zaledwie 12 lat pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno do pierwszej edycji muzycznego show dla dzieci. Na zachwyt jurorów wcale nie trzeba było długo czekać. Nastolatka wybrała drużynę Edyty Górniak z którą zaszła do wielkiego finału i wygrała program. Po wszystkim jej kariera nabrała wiatru w żagle i dziś, oprócz wygranej na Eurowizji 2018, Roxie Węgiel gromadzi także inne sukcesy, których może pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka z branży. Mimo wciąż rosnącej popularności, koncertów i życia w biegu, artystka zawsze znajduje czas na miłe chwile z rodziną z dala od fotoreporterów i mediów. Teraz pochwaliła się bardzo prywatnymi kadrami ze swojego życia.

Roxie Węgiel - Złe chwile nauczyły mnie najwięcej I SuperStar

Roksana Węgiel na prywatnych zdjęciach z rodzeństwem

Rodzina dla Roksany Węgiel jest zawsze na pierwszym miejscu. Po relacjach które zamieszcza, gołym okiem da się zobaczyć, że ma ze swoimi rodzicami i rodzeństwem bardzo dobre i bliskie relacje. Przypomnijmy, że 18-letnia artystka jest córką Edyty i Rafała Węgiel i co ciekawe jej ojciec pracuje jako przedstawiciel handlowy, a mama jest byłą kosmetyczką, która porzuciła pracę, gdy jej córka zaczęła koncertować. Najwięksi fani Roxie wiedzą także, że artystka ma dwóch młodszych braci - Maksymilian, który niedawno obchodził swoje 12. urodziny, a także Tymoteusz, który przyszedł na świat w 2020 roku. Z okazji urodzin swojego brata Maksa, Roksana Węgiel postanowiła publicznie złożyć mu życzenia i tym samym opublikować nieznane dotąd wszystkim kadry z jej prywatnego archiwum, które podpisała następującymi słowami:

- Archiwum zdjęć z Makiem...💕 Mój już nie taki mały brat 🥹 kończy dziś 12 lat...Mako, niech Ci się spełnia wszystko czego tylko pragniesz! Zasługujesz na wszystko co najlepsze, rozwijaj się i leć wysoko! Kochamam

Poniżej możecie zobaczyć prywatne kadry z albumu Roxie Węgiel. Przesuwając w bok zobaczycie nie tylko zdjęcia z Maksymilianem, ale także małym Tymoteuszem.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel o testamencie Edyty Górniak. Artystka ma się w nim znaleźć

Listen on Spreaker.