Krzysztof Ibisz, Kuba Szmajkowski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Krzysztof Ibisz dał radę Kubie Szmajkowskiemu. Chodzi o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2023-08-07 15:07

Krzysztof Ibisz i Kuba Szmajkowski spotkali się na jesiennej ramówce Polsatu. Starszy kolega z branży postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i dał artyście radę, dotyczącą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Myślicie, że Kuba Szmajkowski skorzysta z niej w nowym sezonie muzycznego show?

Za nami ogłoszenie jesiennej ramówki Polsatu, dlatego wiemy jakie seriale i programy pojawią się od września w telewizji. Oprócz nowego show Dody, polskiej odsłony zagranicznego formatu, czyli warszawskich "The Real Housewives", zobaczymy także kolejną odsłonę programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Będzie to w sumie 19. edycja muzycznego show, w którym widzowie Polsatu zobaczą metamorfozy ośmiu uczestników. W programie zobaczymy Ewelinę Flintę, Polę Gonciarz, Nicka Sincklera, Jagodę Szydłowską - wybraną na podstawie castingu, Jakuba Gąsowskiego, Marcina Januszkiewicza, Magdalenę Kumorek i Kubę Szmajkowskiego. To właśnie z gwiazdą The Vocie Kids porozmawiał chwilę na ściance Krzysztof Ibisz, który dał swojemu młodszemu koledze złote rady.

Szmajkowski tłumaczy dlaczego nie ma światła w zamrażalniku - Jak łyse konie #2

Krzysztof Ibisz ma radę dla Kuby Szmajkowskiego

Kuba Szmajkowski został uczestnikiem 19. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dlatego nic dziwnego, że podczas jesiennej ramówki zagadał do starszego kolegi z branży. Krzysztof Ibisz, który sam występował w osiemnastej odsłonie programu, dał artyście złote rady, które z pewnością pomogą mu na scenie muzycznego show, a także przybliżą go do zwycięstwa:

- żyj każdą postacią na co dzień (...) baw się nią!

Przypomnijmy, że Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 wygrał Oskar Cyms, jednak Krzysztof Ibisz stał się ulubieńcem widzów. To jak wczuwał się w rolę było rozrywką na nienagannym poziomie, a nawet dzięki wcieleniu się w Verkę Serduchką w piosence Dancing Lasha Tumbai, podbił cały internet! Poniżej możecie zobaczyć, jak Krzysztof Ibisz nazywany ikoną nieśmiertelności, daje radę młodszemu koledze Kubie Szmajkowskiemu, który dał się poznać widzom jako uczestnik pierwszej edycji The Voice Kids w TVP2.