ROXAOK - Nie kupuj mi drina

i

Autor: materiały prasowe ROXAOK - Nie kupuj mi drina

ROXAOK rządzi na TikToku! Nie kupuj mi drina to hit tegorocznej jesieni

2022-10-21 12:31

Roxana ma milion pomysłów na minutę, potrafi stworzyć coś z niczego i wie, że jeszcze sporo osób zaskoczy! Zrobiła to już całkiem niedawno wypuszczając kawałek "Nie kupuj mi drina", który zdecydowanie rządzi na TikToku! Kim jest ROXAOK? To warto wiedzieć, ponieważ o tej artystce będzie coraz głośniej!

Roxana Orłowska - znana szerokiemu gronu jako ROXAOK, to popularna na TikToku z 2.1 milionowym zasięgiem obserwujących, czynnie dodaje filmy, dzięki którym zaraża swoich odbiorców pozytywną energią. Roxana z branżą disco związana jest od najmłodszych lat, jest tancerką estradowo-sceniczną, a jej pierwsze występy u boku artystów były w wieku 15 lat. W późniejszym czasie Roxana postarała się o własną grupę taneczną, której nazwa nosi EXOTIC GROUP - jej grupa oprawiała koncerty największych artystów sceny Polskiej. 23-letnia Roxana dziś jest również członkinią znanego zespołu EXTAZY i wspólnie z załogą przemierza w drodze na koncerty całą Polskę, a także obce kraje.

Wywiad z Masters

ROXAOK - Nie kupuj mi drina

Chodź grafik Roxany był bardzo napięty, postanowiła ona spróbować swoich sił jako piosenkarka w nowym projekcie inwestując w swoją przyszłość. Jej zamysłem był atak na pamięć odbiorców, co okazało się być prawdą, a fragment do jej piosenki „Nie kupuj mi drina” na TIKTOKU szybko stał się viralowym dźwiękiem.

Roxana to kreatywna, pełna ambicji i marzeń dziewczyna, która jest zdania, że jeśli się postaramy jesteśmy w stanie sięgnąć gwiazd, wystarczy tylko ruszyć główką i przede wszystkim nie stać w miejscu. Sama zapracowała na swój sukces, mimo wielu upadków - nigdy się nie poddała! Dziś może być wzorem do naśladowania przez młode osoby, które chcą osiągnąć zamierzone cele, a droga do nich bywa kręta. Najbliżsi Roxany wspierają ją i jej kibicują. Roxane możecie zobaczyć w ponad 100 innych produkcjach, np. ZARĄBISTA BLONDI czy BRUNETKI zespołu DISCOBOYS. Roxana ma milion pomysłów na minutę, potrafi stworzyć coś z niczego i wie, że jeszcze sporo osób zaskoczy!

Sonda
Słuchasz disco polo?