Elwira Mejk

i

Autor: TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS Elwira Mejk

Elwira Mejk odsłoniła ciało. Prawie naga artystka disco polo zachwyca figurą!

2022-10-21 12:25

Elwira Mejk odpoczywa na wakacjach, gdzie delektuje się pięknymi widokami, ale także słoneczną pogodą. W związku z tym artystka wyszła na plaże i odsłoniła swoje ciało. Kuse bikini sprawiło, że figura artystki znalazła się na pierwszym planie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Elwira Mejk to kobieta jak wino! Z wiekiem zachwyca coraz bardziej i ciężko oderwać od niej wzrok. Piosenkarka znana jest przede wszystkim słuchaczom disco polo, którzy zachwycają się jej piosenkami i występami na koncertach. Warto wiedzieć, że muzyka w życiu artystki jest od zawsze, a dokładnie od czwartego roku życia. Śpiewała w podstawówce, szkole średniej, a nawet występowała w szkolnym teatrze. Później narodził się pomysł założenia grupy Mejk, która w branży disco polo działa już ponad 24 lata. Piosenki zespołu sprawiły, że Polacy dobrze się przy nich bawią - nie tylko tańcząc na weselach, ale także siedząc na kanapie przed telewizorem.

Zmysłowa Etna odsłoniła biust. Internauci oniemieli! "Ale rakieta"

Jak łyse konie - B-QLL

Elwira Mejk w bikini

Elwira Mejk zachwyca urodą. Na zdjęciach wydaje się być coraz młodsza, a patrząc na ciało figury zazdrości jej niejedna nastolatka. Obecnie piosenkarka znana z takich hitów jak Tańczę z nim do rana, Bo to miłość przebywa ze swoim mężem na wakacjach we Włoszech - podobnie jak jej kolega z branży Czadoman. Artystka chętnie dzieli się kadrami z podróży ze swoimi obserwatorami, a zdjęcie w bikini które dodała, rozpaliło zmysły niejednej osobny! Figura modelki - tylko pozazdrościć!

ZOBACZ TAKŻE: Czadoman nagrał film z papieżem. Niewiarygodne jak był blisko!

- Figura modeleczki i te koronki bomba

- Ma Pani figurę nastolatki ,a w białym jest Pani jak anioł

- A syreny podobno nie istnieją a tu proszę, dowód

- Piękna kobieta jesteś

Sonda
Słuchasz disco polo?