Roksana Węgiel zapozowała w bikini. Ale ona ma figurę!

i

Autor: AKPA, Instagram/@roxie_wegiel Roksana Węgiel zapozowała w bikini. Ale ona ma figurę!

GWIAZDY

Roksana Węgiel zapozowała w bikini. Ale ona ma figurę!

2023-06-27 12:11

Roksana Węgiel została twarzą znanej i lubianej przez kobiety marki bielizny, dlatego chętnie pokazuje ich kolekcje. Teraz wskoczyła w kolorowy strój kąpielowy i zachwyciła wszystkich swoją nienaganną figurą. Ciężko oderwać od niej wzrok - zobaczcie sami!

Roksana Węgiel zachwyca odważnymi zdjęciami! Dorastała na naszych oczach, a dziś jest jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Koncertuje, wydaje nowości, a w dodatku została twarzą znanej i lubianej marki bielizny dla kobiet. W związku z tym Roxie Węgiel chwali się w mediach efektami nowej współpracy i prezentuje nowości marki. Jakiś czas temu wszystkich zachwyciła jej gorąca sesja w bieliźnie, a teraz przyszła pora na pokazanie się wszystkim w stroju kąpielowym. Czytając komentarze na profilu artystki trzeba przyznać, że wielu osobom ciężko jest się przestawić, że Roxie Węgiel nie jest już małą dziewczynką. Dziś jest nie dość, że pełnoletnią kobietą to jeszcze narzeczoną!

Roksana Węgiel jak milion dolarów. W srebrnym komplecie wyglądała olśniewająco!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roxie Węgiel pozuje w stroju kąpielowym

Są wakacje dlatego nic dziwnego, że Roxie Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. Wybrała kolorowy, dwuczęściowy strój, który składa się nie tylko ze stanika, ale także dłuższej spódniczki ozdobionej złotymi kołami w biodrach. Internauci błyskawicznie uaktywnili się w komentarzach na jej profilu i zalali ją falą pozytywnych komentarzy. "Piękna, hot, słodka, urocza" - czytamy pod zdjęciem. Jednak jak to w przypadku gwiazd bywa, pojawia się także hejt. Pod najnowszym zdjęciem, Roxie Węgiel również doświadczyła uszczypliwych komentarzy na temat swojego brzucha, który wiele osób uznało za "wciągnięty", a także tego, że w ostatnim czasie dodaje bardzo dużo odważnych zdjęć. W jednym z wywiadów artystka odniosła się do hejtu na temat swojego wyglądu i stwierdziła, że na przestrzeni wszystkich lat kariery zmieniała się, co jest naturalne. W końcu zaczynała gdy miała 12 lat, a dziś jest już gorącą 18-nastką!

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak spisała testament. TO chce zostawić Roxie Węgiel i Viki Gabor!