Marina i Wojtek Szczęsny

i

Autor: AKPA Marina i Wojtek Szczęsny

HITY INTERNETU

Marina nagrała trend do "maju maj". Internauci czekają na taniec Wojtka Szczęsnego!

2023-06-26 15:37

Marina Łuczenko-Szczęsna, wie jak zrobić istny szał w social mediach. Do najnowszej zabawy w trendy zaprosiła swoje koleżanki i wspólnie nagrały trend do kawałka disco polo grupy Piękni i Młodzi. "Maju maj" w ich wykonaniu spodobało się internautom, jednak chcieliby zobaczyć w tym trendzie Wojtka Szczęsnego. Uda się?

Czułe Słowa (My Oh My) to piosenka grupy Piękni i Młodzi, która w ostatnim czasie szturmem podbiła social media. Dziś piosenkę jest w stanie zanucić każdy, dlatego nic dziwnego, że w zaledwie cztery miesiące wygenerowała ponad 13 mln odsłon pod oficjalnym teledyskiem na YouTube. Wiele osób uważa jednak, że sukces kawałka disco polo nie byłby taki duży, gdyby nie aplikacja TikTok i perypetie rodziny Zwierzyńskich z ul. Urzędniczej, którzy zapoczątkowali trend w internecie. Dziś słynne "maju maj" śpiewa każdy, a do tego naśladuje ruchy patostreamerki Małgorzaty Magical. Co ciekawe w trendzie "maju maj" swoich sił postanowiła spróbować za namową fanów Viki Gabor, a teraz zrobiła to Marina Łuczenko-Szczęsna. Razem z żoną innego piłkarza i swoją przyjaciółką, dały po prostu czadu! Co na to Wojtek?

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor śpiewa MAJU MAJ. Fani wymusili na niej wykonanie hitu disco-polo!

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Marina tańczy trend "maju maj"

Trend "maju maj" jest jednym z popularniejszych trendów w internecie. Wszystko za sprawą nie Magdaleny Narożnej i zespołu Piękni i Młodzi, a rodziny Zwierzyńskich z ul. Urzędniczej, o których jest ostatnio bardzo głośno. Trend i specyficzny taniec nagrało już wiele osób, w tym sama zainteresowana Magdalena Narożna. Teraz przyszła pora na Marinę, która umie odnaleźć się w obowiązujących nowościach internetowych. Do wykonania trendu żona bramkarza Reprezentacji Polski - Wojtka Szczęsnego zaprosiła swoją bliską koleżankę Rozalię i Julię Bednarek, która jest żoną piłkarza grającego na obronie - Jana Bednarka. Trzy piękne panie przebywają teraz na wakacjach, dlatego na plaży postanowiły pobawić się w tiktokerki i nagrały trend do "maju maju". Ich filmik został obejrzany już ponad 84 tysiące razy i ta liczba cały czas rośnie!

Co ciekawe, w komentarzach wiele osób uznało, że trend zapoczątkowany na ul. Urzędniczej, musi zatańczyć także Wojciech Szczęsny!

- Maju maj czekam na taniec Wojtka hah ;)💗

- Czekamy na ten układ z wykonaniem Wojtka

- A gdzie Wojtek? Niech też zatańczy!

Myślicie, że Wojtek Szczęsny zgodzi się nagrać swój taniec do "maju maj"? Poniżej możecie zobaczyć jak dziewczyny zatańczyły popularny trend do piosenki Pięknych i Młodych. Dały czadu!

PRZECZYTAJ TAKŻE: MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!