Pobił sanah i jest totalnym MILIONEREM. Fenomen sukcesu Skolima mocno zaskakuje!

i

Autor: AKPA Pobił sanah i jest totalnym MILIONEREM. Fenomen sukcesu Skolima mocno zaskakuje!

Pobił sanah i jest totalnym MILIONEREM. Fenomen sukcesu Skolima mocno zaskakuje!

2023-02-08 11:47

Sanah to wokalistka, którą zna każdy ze względu na jej fenomenalne hity! Osiągnęła naprawdę wiele, a jej teledyski przekroczyły na YouTube miliony odsłon. Teraz okazuje się, że sanah wyprzedził nowy król disco polo - Skolim, który stał się prawdziwym milionerem. Jaki jest fenomen artysty? Co składa się na jego sukces? Od niego powinni uczyć się inni!

Sanah to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki, która dzięki swojej pracowitości i oryginalnemu stylowi osiągnęła wielki sukces. Kiedy była nikomu nieznaną Zuzanną Jurczak miała na koncie małe muzyczne sukcesy, jednak wszystko zmieniło się gdy światło dzienne ujrzała jej piosenka "Szampan". Numer wygenerował ponad 88 milionów odsłon w serwisie YouTube i cały czas jest ulubionym kawałkiem wielu osób. Pomimo kilku lat na scenie i wielu wspaniałych piosenek, które wyszły spod jej skrzydeł, sanah cały czas jest na topie, a każdy nowy singiel od razu zostaje okrzyknięty hitem. Teraz okazuje się, że jest ktoś kto pobił sukcesy artystki - szczególnie na YouTube i ją osobą jest Konrad Skolim Skolimowski!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaśpiewał Wyglądasz idealnie po CZESKU. Nowa wersja hitu wymiata! [TYLKO U NAS]

Szybkie Pytania - Skolim

Skolim lepszy od sanah

To dzieje się naprawdę! Skolim pobił sanah jeśli chodzi o wyświetlenia na YouTube! Najwięcej odsłon, bo ponad 94 mln zgromadził w serwisie teledysk do piosenki "Ale Jazz" który sanah nagrała z Vito Bambino. Choć mogłoby się wydawać, że jest to sporo wyświetleń to okazuje się, że o wiele więcej ma ich nowy król disco polo i latino - Skolim. Kawałek "Wyglądasz idealnie" zgromadził ponad 113 mln odsłon, "Kiss me baby" ponad 29 mln, a "Nie dzwoń do mnie mała" ponad 24 mln. Te liczby cały czas rosną, a na TikToku są prawdziwymi viralami. Jaki jest fenomen sukcesu Skolima? Jak on to robi, że jego muzyczne produkcje gromadzą tyle odsłon? Skolim trafił w publiczność energicznymi i rytmicznymi brzmieniami. Dodatkowo cały czas promuje swoje kawałki w mediach społecznościowych, a fani co chwile je udostępniają na swoich profilach. Oprócz tego przyciąga wiele pań, które nagrywają filmiki i tańczą do jego piosenek, ponieważ chcą stać się gwiazdą jego teledysków. Lubisz Skolima? Daj nam znać w sondzie poniżej!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

Sonda
Lubisz Skolima?