Ten Polak ma dopiero 13 lat, a już jest gwiazdą disco polo. Na swoim koncie ma MILIONY!

i

Autor: screen z YouTube/Lemon Records Ten Polak ma dopiero 13 lat, a już jest gwiazdą disco polo. Na swoim koncie ma MILIONY!

Ten Polak ma dopiero 13 lat, a już jest gwiazdą disco polo. Na swoim koncie ma MILIONY!

2023-01-26 12:35

Jak widać, wiek to tylko cyferki, a karierę może robić każdy kto tylko ma talent i chęci. Dowodem na to jest 13-latek z Polski, który szturmem podbił branżę disco polo. Kim jest Szymon Woner, który zbija miliony i jest w teamie Skolima? Słuchacze go uwielbiają!

13-latek gwiazdą disco polo? To nie żart! Mowa o Szymonie Woner, który w branży muzycznej figuruje pod pseudonimem WonerS. Choć ma dopiero 13 lat może śmiało konkurować z największymi gwiazdami muzyki disco polo. Od kilku lat na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a w teledyskach widać że kocha muzykę i robi wszystko z ogromnym zaangażowaniem. Jego produkcje nie są ani trochę amatorskie - wręcz przeciwnie! Wszystko co robi, robi na wysokim poziomie, dzięki czemu dociera do szerokiego grona odbiorców, o czym świadczy chociażby ogromna liczba wyświetleń jego teledysków, czy też lajki w social mediach.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Szybkie Pytania - Skolim

Kim jest Szymon Woner, znany jako WonerS?

WonerS mimo młodego wieku robi zawrotną karierę w branży muzycznej i coraz częściej można zobaczyć go na koncertach Skolima. Młodzieniec występuje z nim na jednej scenie, a ogromny rozgłos zyskał pokazując się właśnie razem z artystą od hitu "Wyglądasz idealnie" na Roztańczonym PGE Narodowym w 2022 roku. To jednak nie koniec. W teledyskach WonerSa, które zawsze są profesjonalnie nagrane i dopieszczone zjawiskowymi modelkami i drogimi towarzami, widać wielu znanych influencerów, a nawet Miłego Pana - gwiazdę disco, która cały czas podbija branżę. WonerS robi wszystko by dorównać kolegom z branży i jak widać udaje mu się to perfekcyjnie, gdyż jego kawałki przekraczają miliony odsłon w sieci. WonerS to najmłodszy w Polsce wykonawca muzyki pop i dance. Jesteście zaskoczeni?

Dajcie nam znać w sondzie poniżej, czy WonerS ma szansę osiągnąć zawrotną karierę niczym Marcin Miller z zespołu Boys, czy też Zenek Martyniuk! A może rośnie nam drugi Skolim? :)

Sonda
WonerS zrobi karierę w branży?