Natalia Janoszek

i

Autor: AKPA Natalia Janoszek

Natalia Janoszek - wiek, partner, wymiary, wzrost, Miss, Cannes, kariera, Instagram

2023-05-12 20:00

Natalia Janoszek to polska aktorka, modelka, ale także piosenkarka, która zaliczyła swój debiut w 2018 roku, podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem. Kim jest piękna brunetka o brązowych oczach? Poznajcie bliżej polską celebrytkę, która ma także swoje epizody zagranicą.

Spis treści

 1. Natalia Janoszek - wiek
 2. Natalia Janoszek - wzrost
 3. Natalia Janoszek - partner
 4. Natalia Janoszek - Miss
 5. Natalia Janoszek - Cannes, Bollywood
 6. Natalia Janoszek - Instagram

Natalia Janoszek - wiek, partner, wymiary, wzrost, Miss, Cannes, kariera, Instagram takich informacji o pięknej modelce poszukuje wiele osób. Natalia Janoszek to polska aktorka, producentka filmowa, piosenkarka, a także reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Celebrytka od trzeciego roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca Bielsko, z którym przez lata reprezentowała nasz kraj podczas międzynarodowych festiwali. Janoszek należała także do bielskiej szkoły aktorskiej przy Teatrze Polskim, a będąc już dorosłą osobą uzyskała tytuł absolwentki Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Jej kariera zaczęła się rozwijać w wieku 16 lat, gdy wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Następnie reprezentowała nasz kraj w kolejnych konkursach, aż w końcu została zauważona podczas Supermodel International 2012 w Bangkoku. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Szybkie Pytania Kamil Bednarek

Natalia Janoszek - wiek

Ile lat ma Natalia Janoszek? Modelka urodziła się 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej i jak łatwo można obliczyć, w 2023 będzie świętować swoje 33. urodziny.

Natalia Janoszek - wzrost

Ile wzrostu ma Natalia Janoszek? Takiej informacji w sieci poszukuje niejedna osoba. Według informacji dostępnych w internecie, modelka mierzy około 165 centymetrów wzrostu.

Natalia Janoszek - partner

Natalia Janoszek jest piękną kobietą, więc na pewno nie może odpędzić od siebie adoratorów. Czy jej serce jest zajęte? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, gdyż celebrytka nie mówi zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Janoszek w Tańcu z Gwiazdami! To ona odrzuciła propozycję hinduskiej wersji show

Natalia Janoszek - Miss

Natalia Janoszek reprezentowała Polskę w wielu międzynarodowych konkursach piękności. Mając 16 lat dostała możliwość wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek, gdzie zdobyła tytuł Miss Talent oraz nagrodę publiczności. Od tego czasu jej kariera Miss nabrała tempa, ponieważ reprezentowała nasz kraj w wielu międzynarodowych konkursach, takich jak:

 • Miss Peace International 2009 - tytuł Miss Friendship
 • Miss Ocean International 2011 - tytuł Miss Congeniality
 • Supermodel International 2012 - tytuł Best Dress
 • Swimsuit USA 2012
 • Tropic Beauty 2013 - tytuł Best Dress
 • Miss Bikini Universe 2013 - tytuł Best Talent
 • Miss World Peace 2015 - tytuł Best Talent

Natalia Janoszek - Cannes, Bollywood

Natalia Janoszek mając 22 lata miała swój debiut w Bollywood. Modelka została zauważona podczas Supermodel International 2012 w Bangkoku i jeszcze w tym samym roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie Dreamz. Kilka lat później, dokładnie w 2019, zagrała w amerykańskiej komedii The Swing of Things. Janoszek pojawiła się także na czerwonym dywanie podczas 72. Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie lśniła w długiej, księżniczkowej sukni w kolorze czerwonym.

To jednak nie koniec sukcesów Janoszek. Aktorka dwukrotnie zdobyła nagrodę JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej (2018, 2019), tym samym zostając pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową.

Natalia Janoszek - Instagram

Natalia Janoszek jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę jej imię i nazwisko lub przez nazwę konta @nataliajanoszek. Modelka publikuje tam swoje piękne zdjęcia z sesji, ale także z egzotycznych wakacji.