Taniec z gwiazdami 2022

i

Autor: screen z YouTube/Polsat

Taniec z gwiazdami 2022 - jednopłciowa para w programie. Kto pojawi się na parkiecie?

2022-07-06 8:42

Już jesienią 2022 na antenie Polsatu, wystartuje 13. edycja tanecznego show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Na parkiecie pojawi się między innymi detektyw Krzysztof Rutkowski, czy też aktor znany z Pierwszej miłości - Łukasz Płoszajski. Okazuje się, że to jednak nie koniec niespodzianek. W programie ma pojawić się para jednopłciowa!

Taniec z Gwiazdami 2022 powraca na antenę Polsatu! To wspaniała informacja dla wszystkich fanów formatu, którzy z edycji na edycję, śledzili taneczne losy gwiazd kina, muzyki, modelingu i internetu. Jesienią wystartuje 13. odsłona show, a na parkiecie pojawią się między innymi gwiazdy takie jak: Krzysztof Rutkowski - detektyw, Łukasz Płoszajski - aktor znany z Pierwszej miłości, czy też influencerka i modelka Ilona Krawczyńska. W sieci krążą również informacje, że na parkiecie w Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, pojawi się Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan. Jednak jak na razie są to tylko pomówienia, gdyż Telewizja Polsat nie potwierdziła udziału celebrytki w show.

To jednak nie koniec niespodzianek! Okazuje się, że w polskiej edycji programu, po raz pierwszy ma pojawić się na parkiecie para jednopłciowa. Kto pojawi się na parkiecie? Czy to prawdziwa informacja?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Jednopłciowa para w Tańcu z Gwiazdami 2022 - Polska

Szykuje się prawdziwa rewolucja w polskim Tańcu z Gwiazdami! Jak donosi serwis Pomponik.pl w 13. edycji programu ma pojawić się Jacek Jelonek - pierwszy polski "Prince Charming", który jak sam powiedział w wywiadzie, ma spróbować swoich sił na parkiecie w męskim duecie. Co ciekawe, pomysł ten został już wykorzystany w zagranicznych wersjach tanecznego show. Damskie pary można było oglądać w wersji amerykańskiej i izraelskiej, natomiast męskie we włoskiej i duńskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Jacek Jelonek - kim jest?

Jacek Jelonek ma 35 lat. Celebryta zyskał ogromną popularność, dzięki pierwszemu gejowskiemu programowi randkowemu, który można było oglądać na Playerze. Mowa o "Prince Charming" show, w którym udział brało 13 mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Uczestnicy w Hiszpanii walczyli o względy tzw. księcia, czyli przystojnego i bogatego kawalera, jakim okazał się być właśnie Jacek Jelonek. Mężczyzna oprócz tego, że zdobył rozgłos w mediach, jest też modelem. Na swoim koncie ma współprace z magazynami, takimi jak Hangover Man, czy też z hiszpańskim Vogue.

Sonda
Czy masz zamiar oglądać 14. edycję show "Taniec z gwiazdami"?