Miss Polonia

i

Autor: AKPA

wyniki

Miss Polonia 2024 wybrana! Kim jest najpiękniejsza Polka? To jej koronę przekazała Ewa Jakubiec

2024-06-29 9:35

Wszystko jest już jasne! W piątkowy wieczór 28 czerwca została wybrana Miss Polonia 2024. Wybór nie był łatwy, ponieważ każda z 24 kandydatek miała coś w sobie. W tym roku w konkursie zwyciężyła Maja Klajda, której koronę przekazała Ewa Jakubiec. Sprawdźcie, co wiadomo o laureatce Miss Polonia 2024.

Wyniki Miss Polonia 2024 są już znane. Kto otrzymał ten zacny tytuł? Zwyciężczyni tegorocznego konkursu piękności jest już znana. W piątkowy wieczór 28 czerwca odbył się finał Miss Polonia 2024. O tytuł najpiękniejszej walczyły 24 piękne kandydatki z całej Polski i wszystko jest już jasne. Po pierwszym etapie konkursu w grze o koronę zostało 10 kandydatek, następnie tylko 5, a spośród nich ta jedna, której koronę podarowała ubiegłoroczna Miss Polonia 2023 - Ewa Jakubiec. Kandydatki prezentowały się przed jurorami i publicznością w strojach wieczorowych, pięknych kolorowych strojach kąpielowych i sukniach, od których ciężko było oderwać wzrok.

Finał Miss Polonia 2024 był połączony z obchodami jubileuszu 95-lecia konkursu. Galowe widowisko najstarszego tego typu wydarzenia w Polsce, odbyło się w Warszawie w ATM Studio. Imprezę poprowadzili Krystyna Sokołowska - Miss Polonia w 2022 oraz Robert Stockinger. O oprawę muzyczną zadbała między innymi Natasza Urbańska, Igor Herbut, Jan Górka oraz Torres Brothers.

Piłkarze, którzy zostali aktorami | To Się Kręci

Miss Polonia 2024 - WYNIKI

Wyniki konkursu Miss Polonia 2024 są już znane. Do kogo powędrowała korona? Ewa Jakubiec - ubiegłoroczna Miss Polonia wręczyła przepiękną koronę Maja Klajda. Oto inne tytuły, które powędrowały do reszty kandydatek:

  • Miss Polonia 2024 - Maja Klajda z numerem 23
  • I WiceMiss Polonia 2024 - Agata Kwiecień z numerem 13
  • II WiceMiss Polonia 2024 - Emily Reng z numerem 10

Dodatkowe wyróżnienia otrzymały:

  • Miss Polonia Piękna - Julia Zawistowska
  • Miss Publiczności - Natalia Bilik
  • Miss Alfaparf Milano (Najpiękniejszych Włosów) - Aleksandra Wielogórska

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Maja Klajda Miss Polonia 2024 - kim jest?

Kim jest Maja Klajda która została Miss Polonia 2024? Studentka psychologii UW i fanka Górnika Łęczna. Maja Klajda otrzymała nagrodę w wysokości 50 000 zł, koronę, voucher na wakacje marzeń, tytuł Miss Polonia 2024 oraz wiele innych nagród. Maja Klajda pochodzi z Łęcznej (woj. lubelskie). Nowa Miss Polonia 2024 ma 20 lat, mierzy 178 cm wzrostu. Piękna brunetka interesuje się rozwojem osobistym, tańczy taniec ludowy, uwielbia chodzić na koncerty i festiwale, a dodatkowo bardzo ceni sobie relacje międzyludzkie i życiowy balans pomiędzy pracą, pasjami a relaksem.

ZOBACZ TAKŻE: To ona została Miss Polonia 2024. Kim jest piękna Maja Klajda?

23. MAJA KLAJDA

i

Autor: materiały prasowe