Ewa Jakubiec Miss Polonia 2023

i

Autor: AKPA Ewa Jakubiec Miss Polonia 2023

MISS POLONIA

Ewa Jukubiec została Miss Polonia 2023. To warto wiedzieć o pięknej brunetce

2024-06-28 20:55

Wybory Miss Polonia to najważniejszy konkurs piękności w naszym kraju. Kandydatki, które w ubiegłych latach zdobyły koronę do dziś są znane w świecie mediów i robią zawrotne kariery. Kim jest Miss Polonia 2023? W konkursie zwyciężyła Ewa Jakubiec, której koronę przekazała Krystyna Sokołowska. Sprawdźcie, co wiadomo o laureatce Miss Polonia 2023.

Miss Polonia w 2023 roku została Ewa Jakubiec. Kim jest? Ile ma lat? Informacji na temat pięknej brunetki z tytułem Miss Polonia poszukuje wiele osób. W piątkowy wieczór 30 czerwca 2023 roku w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem odbył się 44. Finał Konkursu Miss Polonia. O tytuł najpiękniejszej walczyło 19 kandydatek z różnych stron Polski. Początkowo miało być ich 20, jednak jedna z dziewczyn zrezygnowała z udziału w konkursie. Po prezentacjach finalistek w sukniach wieczorowych, strojach sportowych i innych kreacjach od projektantów, poznaliśmy oficjalne wyniki Miss Polonia 2023. Koronę swojej następczyni przekazała Krystyna Sokołowska, która w 2022 roku zwyciężyła konkurs piękności. Nową Miss Polonia 2023 została Ewa Jakubiec. Pasją pięknej brunetki jest modeling. Uwielbia pokazy mody oraz sesje zdjęciowe, a w wolnym czasie kocha jeździć motocyklem. Co jeszcze trzeba o niej wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Finał Miss Polonia 2024 - kandydatki. Kto walczy o tytuł najpiękniejszej?

Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej. Kalina ma 15 lat. Talent aktorski odziedziczyła po mamie!

Ewa Jakubiec - wiek, wzrost

Ile lat ma Ewa Jakubiec? Miss Polonia 2023 urodziła się 1 kwietnia 1996 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 27 lat i pochodzi z małej miejscowości na Opolszczyźnie. Wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma Ewa Jakubiec i to żadna tajemnica. Jak na modelkę przystało, piękna brunetka mierzy około 174 cm wzrostu.

Ewa Jakubiec - wykształcenie Miss Polonia 2023

Miss Polonia 2023 została Ewa Jakubiec, która w konkursie startowała z numerem 11. Po ogłoszeniu wyników wszyscy dowiedzieli się, że piękna brunetka jest dyplomowaną pielęgniarką w trakcie specjalizacji anestezjologicznej i pracuje w zawodzie w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów. Jednocześnie zostało podane do informacji, że Jakubiec studiowała też drugi kierunek - zdrowie publiczne na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym.

Ewa Jakubiec - chłopak

Czy Ewa Jakubiec ma chłopaka? Na to pytanie odpowiedzi poszukują najczęściej mężczyźni, którzy wzdychają do modelki. Ewa Jakubiec nie publikuje kadrów ze swojego prywatnego życia, dlatego nie wiemy czy jej serce jest zajęte.

Ewa Jakubiec - Instagram

Ewa Jakubiec jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami przebiegiem swojej kariery jako Miss Polonia. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w aplikacji nazwę oficjalnego konta, która brzmi @jakubiec_ewa.

ZOBACZ TAKŻE: Pełne wyniki Miss Polonia 2023. Kto został Miss, a kto Wice Miss?