Krystyna Sokołowska

i

Autor: AKPA Krystyna Sokołowska

MISS POLONIA 2022

Krystyna Sokołowska została Miss Polonia 2022. To warto wiedzieć o pięknej blondynce

2024-06-28 20:55

Piękna blondynka o ciemnych oczach została Miss Polonia w 2022 roku. Jakie tytuły ma na swoim koncie? Co udało jej się osiągnąć po zdobyciu korony? Krystyna Sokołowska angażuje się w wiele wydarzeń. Poznajcie ją bliżej czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Krystyna Sokołowska - wiek, wzrost
  2. Krystyna Sokołowska - rodzice
  3. Krystyna Sokołowska - chłopak
  4. Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022
  5. Krystyna Sokołowska - tytuły
  6. Krystyna Sokołowska - Instagram

Kim jest Krystyna Sokołowska? Informacji takich jak: wiek, wzrost, chłopak, kariera, Miss World, Instagram poszukuje w internecie wiele osób. Krystyna Sokołowska to blond włosa piękność, która dała się poznać widzom za sprawą konkursu Miss Polonia 2022. To właśnie wtedy wzięła udział w castingu i znalazła się w finale. Ostatecznie Krystyna Sokołowska pochodząca z Białegostoku otrzymała koronę i została okrzyknięta prestiżowym tytułem Miss Polonia 2022. Biorąc udział w konkursie miała 25 lat, studiowała i była właścicielką sportowego klubu. Co ciekawe, modelka biegle rozmawia w trzech językach - język polski, angielski i rosyjski, a także zna podstawy języka niemieckiego. Oprócz tego Miss Polonia 2022 potrafi grać na fortepianie, kocha gotowanie, podróże i oczywiście sport.

ZOBACZ TAKŻE: Finał Miss Polonia 2024 - kandydatki. Kto walczy o tytuł najpiękniejszej?

Tak Rutkowscy będą spędzać lato. "Junior będzie miał bardzo bogate wakacje"

Krystyna Sokołowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Krystyna Sokołowska? Wiek Miss Polonia 2022 nie jest żadną tajemnicą, a piękna Polka w 2024 roku kończy 27 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Krystyna Sokołowska? Modelka należy do grona wysokich kobiet i mierzy 180 cm wzrostu.

Krystyna Sokołowska - rodzice

Kim są rodzice Krystyny Sokołowskiej? Przeglądając internet możemy natknąć się na informację, że mama modelki - Anna Sokołowska jest Rosjanką i przed przyjazdem do Polski była mistrzynią ZSRR w gimnastyce artystycznej w barwach Spartaka Moskwa, natomiast ojciec Krystyny pochodzi z Białegostoku.

Krystyna Sokołowska - chłopak

Czy Krystyna Sokołowska ma chłopaka? Wiele osób zastanawia się, czy serce Miss Polonia 2022 jest zajęte. Okazuje się, że Krysia Sokołowska od ponad trzech lat jest w związku z Hubertem Kalinowskim. Para czasami dzieli się z obserwatorami miłosnymi ujęciami na Instagramie w postaci zdjęć, relacji czy też rolek.

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska została najpiękniejszą Polką. To właśnie do niej powędrował tytuł Miss Polonia 2022. Okazuje się, że w momencie otrzymania prestiżowego tytułu, Krysia studiowała na dwóch kierunkach, a także pracowała jako trenerka gimnastyki artystycznej oraz stretchingu z dorosłymi i dziećmi.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Krystyna Sokołowska - tytuły

Jakie tytuły ma na swoim koncie Krystyna Sokołowska? Okazuje się, że Krysia nie tylko zdobyła tytuł Miss Polonia 2022. Modelka brała udział między innymi w konkursie Miss Podlasia 2017, gdzie otrzymała wyróżnienie Miss Foto, a także w 2019 roku zakwalifikowała się do konkursu Miss Earth, gdzie znalazła się w pierwszej dziesiątce światowego finału. Oprócz tego Krystyna Sokołowska reprezentowała Polskę podczas kolejnej edycji konkursu Miss World w 2023 roku.

Krystyna Sokołowska - Instagram

Krystyna Sokołowska jest aktywna na Instagramie. Jej oficjalne konto znajdziecie pod nazwą @krysia_sokolowska. Modelkę obserwuje tam ponad 15 tysięcy osób i ta liczba cały czas rośnie. Krysia dzieli się ze swoimi obserwatorami przebiegiem swojej kariery, ale czasami uchyla także tajemnice swojego prywatnego życia.